Вхід
» » Як намалювати троянду

Як намалювати троянду

Роза є одною з найпопулярніших квітів у художників. Все це завдяки своїй незвичайно красивій формі і різноманітності кольорів і відтінків.

Звичайно, найчастіше малюють троянди червоні, але бувають також і троянди таких кольорів як помаранчевий, рожевий, білий і жовтий.

А деякі троянди мають настільки темний відтінок червоного, що схожі на чорні. Ви також можете намалювати троянду простим олівцем і просто додати тіні.

Уважно погляньте на те, як можна намалювати троянду чи букет троянд, це виявиться нескладно, просто дотримуйтесь простим вказівок.

Варіант 1

Вчимося малювати троянди1. Приготуйте простий олівець і білий папір. Намалюйте вертикальну лінію, по якій ви будете орієнтуватися. Ця лінія буде також центром стебла.

* При кресленні лінії не натискайте на олівець і не використовуйте лінійку.Малюємо шипи

2. Зліва від центральної лінії почніть малювати лінію з невеликим вигином вліво. Далі додайте невеликий хвостик у вигляді посмішки. Малюйте його убік стебла. У вас вийшов перший шип.3. Продовжуйте додавати вашій троянді шипи з обох боків центральної лінії - вони можуть бути різного розміру, не обов'язково малювати іх абсолютно ідентичними.Малюємо листочки4. Намалюйте горизонтальну лінію з двома дугами для верхньої та нижньої частини листочка.

5. Тепер від кінця листочка намалюйте лінію, яка з'єднує листик зі стеблом. Додайте ще кілька листочків подібним способом. Використовуйте різні кути, щоб листочки виглядали різноманітно.

Малюємо бутон

6. На верхівці стебла почніть малювати кілька листочків різних розмірів, що за формою нагадують банани. Їх розташування має нагадувати чашу.7. На вже намальованій платформі з листочків намалюйте дві великі пелюстки, що за формою нагадують краплі. Між ними залиште місце.8. Намалюйте ще пару "крапель", які перебуватимуть за вже намальованими пелюстками. Пам'ятайте, що не варто малювати ці пелюстки повністю, тому що вони частково заховані.9. Намалюйте центральний бутон квітки. Верхівка його повинна бути трохи прочинені.10. Почніть додавати тінь кожній пелюстці. Подумайте, з якого боку йде світло.11. Можете розфарбувати.

Варіант 2

Як намалювати троянду олівцемМалюємо бутон

1. Спочатку намалюйте дві гілочки - дві вигнуті лінії, що йдуть одна від одної.2. Почніть малювати хвилясті лінії навколо вже намальованих ліній. Це будуть краї майбутніх пелюсток, які будуть згинатися.3. Намалюйте нижню частину бутона.4. Додайте кілька країв внутрішніх пелюсток.5. Домалюйте пелюстку з середини бутона, який згинається.6. Додайте ще трохи пелюсток, які складуть верхівку бутона.7. Додайте внутрішніх пелюсток.8. Намалюйте останні деталі внутрішніх пелюсток.Малюємо стебло і листя

9. Почніть малювати листя відразу під бутоном. Для початку варто намалювати вигнуті лінії, які будуть служити краями листя.10. Домалюйте листя під бутоном.11. Намалюйте стебло. Це будуть дві паралельні лінії, які виходять із бутона. Для реалістичності, поміняйте кілька разів кути стебла.12. Намалюйте листя та гілки, що виходять із стебла. Листя схожі на крапельки.13. Додайте листю серцевину і жилки.14. Додайте шипи, можете стерти зайві лінії в місцях, де у вас з'являться шипи.15. Обведіть фломастером лінії, намальовані олівцем. Зітріть зайві лінії, намальовані олівцем.Можете розфарбувати троянду простим олівцем або кольоровими фарбами або олівцями.

Варіант 3

Як намалювати троянду поетапноСлідкуйте за червоними лініями в кожному малюнку, щоб знати, що малювати на наступному етапі. Лінії, намальовані в минулому етапі, зображені сірим кольором.

1. Для стебел потрібно намалювати дві хвилясті діагональні лінії, що перетинають одна з одною.

Позначте простими геометричними фігурами місця, де будуть перебувати бутони і листя.2. Почніть надавати форму пелюсткам. Використовуйте хвилясті лінії, щоб зобразити згинаючі пелюстки. Завершіть стебла, намалювавши ще дві пересічні лінії.3. Щоб надати листю більше реалістичності зробіть зазубрені лінії. Також намалюйте зігнуту лінію через середину кожного листка. Додайте другу лінію кожній стеблинці листочка. Уздовж кожної стеблинки додайте невеликі, зігнуті лінїї.4. Закінчуйте малювати пелюстки, додаючи більше ліній, щоб з'єднати вже існуючі лінії. Зробіть більш різноманітними краї пелюсток, додаючи невеликі краплинки і вигини. Додайте також більше жилок листочкам, малюючи вигнуті лінії від головної жилки до країв.5. Можете розфарбувати кольоровими олівцями, фарбами або фломастерами, а можете просто додати тіні і півтіні простим олівцем. Тіні повинні бути в місцях, де листя і пелюстки згинаються.Як намалювати троянду поетапно олівцемЯк намалювати красиву трояндуЯк намалювати букет троянд


25-03-2014, 03:07
Додав: sofi
Переглядів: 16977
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: