Вхід
» » Як натякнути хлопцеві зустрічатися: тонко й ненав'язливо

Як натякнути хлопцеві зустрічатися: тонко й ненав'язливо

Так, це він - той самий. Подобається, але не звертає уваги? Це означає або повна байдужість з його боку, або сором. Перший варіант безнадійний, а з другим ти можеш впоратися самостійно, якщо дізнаєшся, як натякнути хлопцеві на відносини, і вибереш відповідний спосіб зробити це. 

План захоплення

Woman whispering in man's ear

Спочатку потрібно отримати вичерпну інформацію про його ставлення до тебе за допомогою друзів. Це додасть впевненості, що ти все робиш правильно, а не ставиш себе в незручне становище. Адже у нього може бути дівчина. Збір даних виконуй максимально обережно, краще нехай не помічає.

Далі варто переконатися в дійсній симпатії хлопця. Нам, вразливим панночкам, звичайна посмішка «з ввічливості» може здатися ознакою палаючого почуття. Попроси подругу поспостерігати за вашими поки ще не зовсім відносинами: як він дивиться, коли ти поруч проходиш, обертається  вслід.

Переходь до реальних дій

намекнуть4

 • Зіткнення. Організація випадкової зустрічі. У коридорі, на вулиці - де завгодно. Важливий тілесний контакт. У такій ситуації обов'язково відбудеться розмова, нехай і безглузда. Проявляй максимум жіночої чарівності, поправ зачіску, торкнися зап'ястя. Будь-який нормальний хлопець не встоїть і віддасть тобі свою увагу.
 • Закріплення результату. Подальші зустрічі супроводжуй посмішкою, грай поглядом.
 • Стоп. Коли напруження вже є, перестань. Пару раз пропусти його появу, проігноруй.Тільки не захоплюйся. Мета - викликати легке занепокоєння і здивування. Нехай боїться тебе втратити.
 • Знову вперед. Обдари його карколомною посмішкою і полум'яним поглядом.
 • Терпіння, тільки терпіння. Почуття поки на замок, дотримуйся інтриги.
 • Здійснилося? Він підійшов! Ні, ніяких сліз щастя, стрибків до стелі. Спокійно робиш здивований вигляд і кидаєш щось типу «я подумаю». Можна і відразу погодитися, але так цікавіше.

Ще кілька планів «Б»

IF

Якщо стандартне рішення тобі не підходить, сміливо використовуй інші варіанти.

Хобі - відмінна можливість наблизиться до об'єкта, налаштуватися з ним на одну хвилю. Розмови про захоплення завжди викликають інтерес, піднімають настрій, роблять спілкування з тобою більш довірчим. Обов'язково розбиратися в предметі не поверхово, а хоча б на середньому рівні. Відмінним бонусом стане досягнення якихось висот у сфері його інтересів.

Якщо ви вже більш-менш знайомі, тоді незапланована зустріч допоможе налагодити контакт. Запитувати треба завуальовано, задавати питання таким чином, щоб хлопець не відповів так чи ні. Діалог може починатися приблизно таким питанням: «Що ти робиш завтра?». Подальший розвиток подій по ситуації. Можна сказати, що тебе хтось запросив на вечірку, і ти хотіла б піти з ним (він цікавий співрозмовник, вирішила запропонувати, тому що подобається) або купила квитки в кіно, а у подруги свої плани.

Безпрограшна ідея - відвідати спільно парк атракціонів, де весело провести час. Коли буде страшно, бери його за руку - всім чоловікам подобається відчувати себе захисником.

Якщо у нього є сестра, подружися з нею. Ідеальний варіант - завоювати прихильність мами хлопця. Вона обов'язково натякне синові про таку прекрасну дівчину.

Можна зіграти в анонімну прихильницю: переписуватися в інтернеті під виглядом незнайомки або написати йому записку з визнанням. В останньому випадку він почне з'ясовувати, придивлятися. Відразу не видавай себе, зроби це трохи пізніше.

Однозначні табу

намекнуть1

 • Не можна вести себе як подруга, якщо він тобі подобається. Ніяких обговорень інших дівчат, рад в особистому плані.
 • Чи не нав'язуйся, дій акуратно. Не варто постійно миготіти у нього перед очима.
 • Ніяких неохайностейв зовнішності. Завжди доглянута, зі смаком одягнена.

Не забувай, що натякнути на відносини завжди можна чесно і відкрито. Так, ось так прямо взяти і сказати: «Ти мені подобаєшся». Кокетством і жіночими хитрощами вже в процесі додаси серйозності в ваших відносинах, а далі вже стане не так важливо, хто до кого перший підійшов.

Правила спілкування для вдалого продовження

намекнуть2

 • Намагайся обмінюватися інформацією з хлопцем, а не просто базікати. Краще мило посміхатися і слухати його, ніж щебетати про все на світі.
 • Біографію в сторону. Про себе і про себе - така розмова стомлює співрозмовника, вбиває інтерес до твоєї персони. Залишайся загадкою.
 • Колишні відносини краще не обговорювати, як і проблеми в сім'ї, важкі, обридлі всім теми. Говоріть про щось відсторонене, але цікаве для обох.
 • Погляд «в кут, на ніс, на предмет» ідеальний для кокетливого побачення. Зрозуміло, що хочеться надивитися, але свердлити поглядом не варто, він може відчути себе ніяково.
 • Поводься природно. Награна посмішка, невластиві руху - це для ляльки. Жива дівчина фліртує, але не переходить межі нормальної поведінки.

Якщо раптом зусилля не увінчаються взаємністю, ніколи, чуєш, - ніколи не переймайся і не роби дурних висновків. Це не трагедія, а всього лише досвід. Помиляйся, закохуйся, взаємне почуття обов'язково буде.

12-02-2014, 20:13
Додав: sofi
Переглядів: 5100
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: