Вхід
» » Як закохати одруженого чоловіка: правила спокушання

Як закохати одруженого чоловіка: правила спокушання

Всі коханки знають, що змусити піти одруженого чоловіка з сім'ї дуже складно. Це дається під силу лише дуже терплячій і мудрій жінці, і то за умови, якщо чоловіка зовсім не влаштовує його нинішня дружина ні в побутовому, ні в сексуальному плані. 

Як завоювати одруженого

женатого2

Будь-яка жінка, закохавшись в одруженого чоловіка і починаючи будувати з ним стосунки, підсвідомо надіється, що настане момент, коли він покине свою сім'ю і почне жити з нею. Однак, чоловікові дуже складно розірвати міцні сімейні відносини, навіть якщо з коханкою його пов'язують сильне почуття і пристрасть.

Але все ж таки трапляється, що чоловік йде на рішучий крок і він залишає сім'ю заради коханки. Це відбувається лише в тому випадку, якщо положення в сім'ї занадто хитке, і він відчуває, що життя з коханкою буде набагато кращим і щасливішим, ніж з дружиною.

Щоб змусити чоловіка відчути це і віддати перевагу створенню нового сімейного гніздечка саме з тобою, потрібно діяти рішуче і мудро, дотримуючись наступних рекомендацій:

 • Ти обов'язково повинна вміти принести своєму чоловіку задоволення в ліжку, тому що перший час чоловік ходить до коханки саме заради сексу.
 • Прив'яжи чоловіка до себе, попросивши його зробити що-небудь для тебе. Наприклад, нехай полагодить поличку у твоїй квартирі чи налаштує комп'ютер. Радься з ним у виборі покупки для себе або для дому. Так ти його більше «одомашнюєші» і прив'яжеш до себе.
 • Вивчи інтереси свого чоловіка і слухай його, навіть, якщо тобі спочатку буде нудно. Чоловік буде відчувати себе поряд з тобою затребуваним і потрібним.
 • Дізнайся, як можна більше про його дружину. Вивчи її вподобання і смаки, і зверни увагу на сильні і слабкі сторони своєї суперниці. Потім потроху з'ясуй, які її якості привертають твого чоловіка, а які, навпаки, відштовхують. Візьми ці знання на озброєння і намагайся використовувати їх для підкреслення своїх кращих боків.
 • Весь час показуй своєму чоловікові, яке важливе значення він має для тебе: як ти любиш його і дорожиш його увагою і любов'ю. Всіма своїми вчинками і поведінкою регулярно доводь, що життя з тобою набагато приємніше і гармоничніше, ніж з його дружиною. Застав його постійно захоплюватися тобою, тягнуться до тебе, сумувати за тобою.
 • Доведи своєму чоловікові свою відданість і довіру. Чоловік повинен бути впевнений, що у нього завжди є людина, яка його не тільки заспокоїть і пожаліє, а і підтримає словом і ділом. Йому повинно бути з тобою спокійно, затишно і легко. Він повинен відчувати, що всі його проблеми і неприємності зникають самі по собі, коли він знаходиться з тобою. Створи йому надійний тил і опору.
 • Скористайся конфліктними ситуаціями в його родині. Акуратно і ненав'язливо дай зрозуміти чоловікові, що будь він з тобою, такого б ніколи не сталося. Адже ти завжди розумієш його і підтримуєш - ти завжди на його боці.

 Не затягуй відносини надовго: якщо чоловік довго не може визначитися з вибором, значить такий стан справ його влаштовує і він не збирається нічого міняти. У цьому випадку згадай про свою гордість, і про те, що така красива і розумна жінка легко зустріне іншого більш гідного чоловіка.

Коли потрібно приступати до дій

женатого1

Чоловік не завжди готовий до «войовничих» дій з твого боку, рішучі натяки на самому початку відносин можуть просто відлякати його. Тому приступати до завоювання чоловіка потрібно лише в тому випадку, коли ваші стосунки більше стають схожі на сімейні:

 • Якщо чоловік починає все частіше скаржитися на дружину і на сімейне життя з нею - час діяти. Негайно продемонструй всі свої переваги і гідності перед його дружиною.
 • Якщо чоловік починає проводити все більше часу з тобою, ніж з сім'єю. Це говорить про те, що в боротьбі за переваги ти перемогла, і настав час переходити до більш рішучих дій.
 • Якщо чоловік починає без твоїх натяків і зусиль заговорювати про майбутнє сімейне життя з тобою і малювати картини майбутнього сімейного щастя.

Всі ці ознаки говорять про те, що чоловік все більше схильний віддати перевагу тобі, але, проте, ніяк не може зважитися. З цього моменту візьми весь контроль на себе і старайся підштовхувати його до розлучення словами і діями. Але не перестарайся! Пам'ятай, що існує п'ять «не можна» при завоюванні одруженого чоловіка:

 1. Намагайся не набридти чоловікові занадто частими побаченнями і зустрічами. Нехай кожна зустріч з тобою буде для нього справжнім святом - рідкісним, але таким довгоочікуваним!
 2. Ніколи НЕ влаштовуй йому сцен ревнощів або сварки через недостатню увагу до своєї персони. Будь мудрішим і терпиміше. Якщо він провів час зі своєю сім'єю або на роботі замість обіцяного дня з тобою, не показуй свого розчарування і невдоволення. Краще зроби розуміючий і турботливий вигляд і розкажи, як ти сумувала за ним. Чоловік завжди буде порівнювати твою реакцію на його вчинки з реакцією дружини, і це піде в твої плюси.
 3. Не шукай зустрічей з його дружиною і, вже тим більше, не влаштовуй їй скандали. Це призведе до скандалу в родині чоловіка, а це може відштовхнути його від тебе.
 4. Не тисни на чоловіка . Йому теж важко зважитися розірвати склався любовний трикутник і його терпіння може лопнути. Будь спокійна і послідовна у своїх вчинках: повільно, але наполегливо підштовхував його до вирішального вчинку, швидкий натиск може його злякати.
 5. Не примушуй чоловіка піти з сім'ї , якщо там є маленька дитина. Порядний чоловік не кине малюка, а непорядний - тобі не потрібен.

Перед тим, як завоювати одруженого чоловіка, подумай все ж кілька разів і зваж - чи так він потрібний тобі. Адже, якщо він хоче кинути свою дружину заради іншої, не факт, що він також не надійде і з тобою, коли ти станеш його законною дружиною.

12-02-2014, 20:16
Додав: sofi
Переглядів: 3239
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: