Вхід
» » Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

Чому чоловіки не хочуть одружуватися і стають холостяками? Є такі чоловіки про яких говорять: «Він холостяк. Інших достоїнств немає». Сучасне суспільство називає холостяком будь-якого неодруженого чоловіка старше 30 років. Одні в цьому бачать жахливу проблему, інші вважають, що життя холостяка - прекрасний набір свободи і можливостей, невідомих одруженому. 

Але найголовніша помилка холостяка - він думає, що свою долю він обирає сам: одружуватися або не одружуватися. Але виявляється це рішення залежить не тільки від чоловіка, але і від природи і всесвіту. 
За статистикою 11% чоловіків відмовляються одружуватися. Холостяків ділять на кілька груп:

Чоловіки, які обирають самотність за переконанням і пишаються цим. Переважно це яскраво виражені егоїсти. Чому чоловіки не хочуть одружуватися?

 Чому чоловіки не хочуть одружуватися?Ще один тип холостяків, так званий вовк-одинакКласично - це тип чоловіків, які не бажають зв'язувати себе кайданами шлюбу, бо мають небезпечну професію. З холостяками такого типу легше вступити в шлюб, коли їм вже за 40 і коли їх кар'єра на завершальному етапі.

Одна з найбільш доступних категорій чоловіків, так звані супер відповідальні. Вони вважають, що спочатку необхідно побудувати будинок, багато заробляти і стати директором, а вже потім одружуватися. Але насправді за кар'єрними успіхами вони приховують комплекс неповноцінності. Як одружити холостяка? Дружиною такого чоловіка жінка зможе стати, якщо попрацює над його самооцінкою.

Найлегше одружити на собі холостяка - мисливця. Йому подобається процес завоювання. Але як тільки жінка капітулювала, він втрачає до неї всякий інтерес. З таким чоловіком жінці треба знайти спосіб - ніколи не здаватися завойовнику до кінця, і тоді у неї є шанс не тільки вийти за нього заміж, але і створити міцну сім'ю.

Шлюб холостякам прописують лікарі. Згідно з дослідженнями британських вчених неодружений чоловік має більше шансів померти, навіть ніж чоловік, що палить. А ті в середньому живуть на 15 років менше некурящих. Лікарі з'ясували, що стан здоров'я у сімейних чоловіків набагато кращий, ніж у самотніх, а у жінок - все навпаки.

 Чому чоловіки не хочуть одружуватися?Багато холостяків, в основному, дуже сильні енергетичні вампіри. Зазвичай навколо них завжди багато жінок, які хочуть вийти заміж. Вони завжди від них відхрещуються і тримають цих жінок на гачку. Серед холостяків дуже багато интимофобів. А інтимофобія - це і є національний вампіризм. Вони беруть дуже багато енергії від жінки, самі їй практично нічого не дають натомість. В результаті у жінки виникає потреба в енергії у вигляді образи, злості і роздратування.

Соціологи прогнозують, що в 2020 році кількість неодружених у світі досягне 331 мільйон. В Індії чоловікам, які не хочуть одружуватися, держава платить за це гроші, таким чином контролюючи народжуваність.

Давньогрецький вчений Діоген, першовідкривач Америки Христофор Колумб, італійський художник Леонардо да Вінчі, фізик і математик Ісаак Ньютон, письменники Ганс Християн Андерсен і Микола Гоголь ніколи не були одружені. За свідченням їх бібліографів вони взагалі майже не мали близьких стосунків з жінками.

 Чому чоловіки не хочуть одружуватися?Місія холостяків на землі вийняткова. Їх завдання - принести в суспільство духовну енергію всесвіту і наповнити земне інформаційне поле вищими знаннями. Не дарма у деяких великих, священики не одружуються і беруть обітницю безшлюбності. Біоенергетики, спираючись на космічну теорію Ціолковського, вважають, що у холостяків більш розвинена духовна сфера. Тому холості чоловіки здатні присвятити своє життя не продовження роду, а пошуку нового й іншим відкриттям. І корисно це може бути всьому людству. Холостяки приносять у світ якість, а не кількість. Чоловік холостяк - це перш за все чоловік дослідник. Будь це лікар чи менеджер - у своїй професії він повинен відкривати щось нове.    Чому чоловіки не хочуть одружуватися?Холостяки можуть бути хорошими друзями, душею компанії, вони завжди готові прийти на допомогу, але мріяти про шлюб з ними марно. На думку експертів їх духовна сутність ніколи не причепиться до земної жінки. Біля такого чоловіка жінка ніколи не відчуватиме себе жінкою. Часто до холостяцьких переконанням додається інтимофобія - страх перед близькістю з жінкою. Чоловіки про цей страх майже ніколи не зізнаються, але їх легко розпізнати. Якщо чоловік не хоче одружуватися, то і не варто його примушувати до цього, адже холостяк досить непростий партнер для серйозних відносин і вже точно не найбільш ласий шматочок для вступу в шлюб.

29-06-2014, 22:00
Додав: sofi
Переглядів: 815
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: