Вхід
» » Холостяки: 10 типів одиноких чоловіків

Холостяки: 10 типів одиноких чоловіків

Чому чоловіки залишаються холостяками? Особливо років в 30, коли більшість їх однолітків, якщо не обзавелися численним потомством, то вже обговорюють це питання з дружинами і нареченими. Є 10 типів 30-річних холостяків і у кожного своя причина самотності.

Розібратися в цих причинах вирішив один з найвідоміших мережевих діячів Тім Урбан, автор ресурсу Wait By Why, що надає «допомогу в прокрастинації»: там є на що відволіктися від роботи.

1. Містер Ідеал

Містер Ідеал розумний - він закінчив хороший вуз. Він спортсмен, музикант і досвідчений мандрівник, гарний собою і доглянутий. Містер Ідеал робить відмінну кар'єру, але при цьому - не трудоголік. Він чудовий в усьому, але і в його житті є труднощі.

Йому дуже важко знайти дівчину, яка буде гідна його величі.

Так, дівчина, яка підійде Ідеалу, повинна бути межею абсолютної досконалості. Вона прекрасна, чарівна й харизматична, душа будь-якої компанії, зірка, що сходить у своїй справі і об'єкт обожнювання численних друзів. Вона надзвичайно гарна в ліжку, прекрасно готує, вона любляча, всепрощаюча і безкорислива. І так - ще вона говорить по-французьки, грає в теніс, красиво співає, багато читає і любить історію. Його Джульєтта.

Немає нічого дивного в тому, що Містер Ідеал самотній. У його душі йде страшна битва між високими стандартами і страхом залишитися самотнім і в 40 років. Сорокарічний холостяк - це щось, занадто далеке від ідеалу.

2. Раптово вільний

Скільки його знають, він завжди був частиною давно сформованої пари. Особливо щасливими вони не виглядали, але всі були впевнені, що рано чи пізно союз увінчається весіллям. Потім болючий розрив, за ним хворобливе звикання до самотності, і раптом - вау! Хлопця накрило хвилею захвату. Він не дуже добре розуміє, як це, бути самотнім, але щасливий до упаду, і до біса все, він їде тусуватися.

За Раптово вільним з тихою тугою спостерігає Смиренний наречений. У нього відношення не кращі, ніж були у Вільного, але все якось йде своєю чергою, комфортно, по інерції, і не треба розповідати йому, що знову придумав Раптово вільний.

3. Представник нації

Якщо він одружується на дівчині не своєї національності, мама ніколи-ніколи не буде більше з ним розмовляти.

Знайти людину, з якою захочеш прожити все життя, і так не надто легко, а тут ще батьки зробили задачу майже нерозв'язною. Він, звичайно, намагався бунтувати, але мама просто не пустила в будинок його останню подружку, подружка ридала, а Представник Нації змирився.

От би ще мама залишила спроби з ким-небудь його звести.

4. Жінконенависник

Як легко здогадатися, він ненавидить жінок, а жінки ненавидять його. Жінконенависник абсолютно нічого не знає про жінок, але твердо знає, зі скількома він переспав - з 214-ю. Всі ці зв'язки були раніше, коли він був юний і більш-менш привабливий. Зараз на секс з ним погодиться хіба що особа з дуже, дуже низькою самооцінкою.

Жінконенависник - близький родич Серійного зрадника. Вони, звичайно, різні люди, але добре один одного розуміють.

5. Шкільна зірка

Колись, давним-давно, він був межею мріянь будь-якої 17-річної дівчини. Висока самооцінка здорово допомогла йому в роки навчання і ніхто не здивувався, коли років у 20 він знайшов собі милу, розумну і красиву дівчину, цілком гідну кільця. Проте ж він тільки починає жити! Скільки ще не випробувано, не досліджено, сказав він собі, і порвав з подругою, коли йому було 24.

Через сім років волосся його порідшало, а слава шкільного баскетболіста померкла. Він став помічати, що дівчата, схожі на його колишню подругу, більше не звертають на нього уваги. Усвідомивши, що час іде і ми не стаємо кращими, він зробив глибокий вдих і неабияк знизив свої стандарти.

6. Колишній ботанік

Повна протилежність попереднього типу, цей хлопець до 30 років схуд, навчився одягатися і досяг успіху в роботі. Колишній ботанік щодня отримує більше жіночої уваги, ніж за всі 25 перших років його життя. Дівчата просто з розуму по ньому сходять - вони не можуть зрозуміти, як такий привабливий чоловік може бути ще й таким милим і поважним. Відповідь проста: в глибині душі він як і раніше вважає, що недостойний жіночої уваги.

7. Поки не зустрів

Він нормальний хлопець, просто поки не зустрів свою єдину. Буває, і не треба дивитися на нього з таким співчуттям.

Йому подобаються його робота, його друзі, його життя. Він не поспішає заводити стосунки, але впевнений, що одного разу зустріне свою дівчину і одружиться.

Йому не зовсім зрозуміло, від чого всі його знайомі за нього хвилюються. Батьки не втрачають жодної можливості запитати, зустрічається він з ким-небудь чи ні, друзі завжди пропонують з ким-небудь познайомити. Поки не зустрів радий підтримці, але дуже хоче, щоб оточуючі перестали думати, що з ним щось не так.

8. Відчайдушно шукаючий

Хлопець просто повірити не може, що він до цих пір не одружений. У нього завжди була дівчина, навіть у школі. І в інституті, і коли йому було двадцять і більше, він завжди був хлопцем, у якого є дівчина. Він роками жалів своїх самотніх друзів і в 30 років опинився на їхньому місці.

У нього чотири аккаунта на сайтах знайомств, а коли люди запитують його, зустрічається він з кимось, він відповідає, що дуже зайнятий кар'єрою і йому не до відносин.

9. Незацікавлений

Він майже досконалий зразок чоловіка: симпатичний, добре одягнений, з прекрасною роботою. Він забавний, чарівний і приємний співрозмовник. Картину псує одне крихітне «але»: жінки його абсолютно не цікавлять.

10. Здався

Він з самого початку не сильно-то і старався, а тепер припинив навіть робити вигляд, що намагається з кимось познайомитися. Йому не подобаються бари, він відмовляється від мережевих знайомств, в його житті основне місце займають диван, екран та відеоігри.

В глибині душі Здався всього боїться і тому живе завмерши. Допоможе йому тільки одне: якщо він впаде в око Дуже наполегливій дівчині. А до цього моменту навіть і не приставайте до нього, це марно.

7-10-2014, 14:54
Додав: sofi
Переглядів: 606
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: