Вхід
» » Як цілуватися з хлопцем правильно

Як цілуватися з хлопцем правильно

Ви думаєте про те, як надати смак Вашим поцілункам? Ви цілуєтеся з хлопцем і турбуєтеся про те, що він, можливо, не в такому захваті, як Вам би хотілося? Вам не вистачає досвіду і впевненості у своєму вмінні цілуватися? Вам би хотілося отримати декілька порад про те, як поліпшити Вашу гру, коли справа доходить до поцілунків? Читайте далі, і Ви дізнаєтеся, як цілуватися з хлопцем правильно!

Як цілуватися з хлопцем правильно 

Перші гострі відчуття, коли Ви цілуєтеся з хлопцем, можуть бути надзвичайно хвилюючими, але разом з тим перший крок може виявитися надзвичайно лякаючим. Як Вам знати, чи все Ви робите правильно? Що, якщо Ваші поцілунки не зовсім йому до смаку? Якщо Ви впадаєте в паніку, коли він нахиляється до Вас, то ось про що варто подумати.

Наскільки привабливі губи?

Вам не потрібна пластична хірургія, щоб Ваші губки виглядали пухкими і викликали у чоловіків бажання поцілувати Вас! Багато хлопців, як би там не було, терпіти не можуть штучно збільшених губ. Поекспериментуйте з помадами, блиском і бальзамами, які надають губам м'якість. Є маса косметичних компаній, які випускають відповідну продукцію.

Але будьте обережні з цими продуктами, оскільки жодному хлопцеві не сподобається Арлекін, який тільки що закінчив свій макіяж! Тонкий шар помади на губах зробить їх цілком природними. Майте на увазі, що хлопець також не захоче разом з поцілунком ковтати те, що Ви нанесли собі на губи, так само як і витирати це зі свого обличчя.

Розслабляйтеся!

Якщо Ви з тих жінок, які напружуються і застигають при поцілунку, пора подбати про Ваший стиль. Жорсткий цьом залиште для бабусь, а не для Вашого хлопця! Незалежно від того, наскільки Ви сексуальні, стиснуті губи без всякої пристрасті не приведуть Вас ні до чого хорошого. Вчіться розслаблятися перед поцілунком. Дозволяйте губам рухатися природно. Ви обидва будете почувати себе краще.

Що робити з язиком?

Французькі поцілунки - не для всіх, але більшість дорослих вважають їх дуже інтимними. Якщо Ви переживаєте, що йому це може бути не до смаку, починайте повільно, або чекайте, щоб він зробив перший крок. Тільки не забудьте притримувати свій язичок, поки не будете впевнені, що йому подобається такий тип поцілунків. Будьте максимально ніжні, і він напевно сприйме це дуже позитивно!

Як цілуватися з хлопцем правильно 

Поради з життя

Що Вам робити з руками, коли Ви цілуєтеся? Тут може бути так багато варіантів, що Ви будете вражені. Самий надійний вибір полягає в тому, щоб покласти Вашу руку йому за голову чи за шию, і утримувати його ближче до Вас, в той час як Ви цілуєтеся. Не перестарайтеся з цим, так як він може відчувати, що його душать! Слідкуйте за тим, коли він почне відсторонюватися, і відпустіть. Ви також можете покласти руки на його плечі або на груди. Уникайте чого-небудь незграбного, не треба торкатися руками до його обличчя, коли Ви цілуєтеся. У той час як деякі хлопці можуть цього не помічати, для інших це може бути дуже неприємно.

Найголовніше, що треба мати на увазі, цілуючи хлопця вперше, звертати увагу на його сигнали. Намагайтеся помічати те, на що він відповідає, і чого він не робить, і регулюйте Ваш стиль поцілунків відповідно. Всі чоловіки різні, так що кожен поцілунок також повинен відрізнятися!

8-01-2015, 16:10
Додав: sofi
Переглядів: 502
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: