Вхід
» » Потреба жінки в ніжності і любові

Потреба жінки в ніжності і любові

Любов життєво необхідна для виживання всіх людей, починаючи від немовлят і закінчуючи людьми похилого віку.  Однак спосіб вираження любові, який потребує кожен із статей, не однаковий.  Часто перед шлюбом, коли молодий чоловік намагається підкорити серце жінки, він захоплюється нею, день і ніч повторюючи слова любові і здійснюючи романтичні вчинки.

Але як тільки вона стає його дружиною, період завоювання як не жаль припиняється, він часто забуває про її глибокі потреби відчувати любов щодня протягом усього життя.

Жінка володіє особливою здатністю до глибоких почуттів, тому їй життєво необхідно щоденно відчуття романтичної любові. Це - ключ до її самооцінки, задоволеності подружнім життям і сексуальної активності. Регулярним свідомим проявом ніжності та уваги багато чоловіків могли б розтопити серця найхолодніших дружин. 

Коли на опитуваннях або консультаціях просять подружжя оцінити свій шлюб по 10 бальній шкалі, чоловіки, як правило, завищують оцінку (часто 7-8), в той час як їх дружина оцінює свій шлюб на 3-4. Чому ж чоловіки дивляться на шлюб абсолютно не так, як жінки? Коли справа стосується шлюбу, багато чоловіків вважають за краще практичний підхід до взаємин. Поки їх вчасно годують, поки вони надягають вранці чистий, випрасуваний одяг, займаються сексом, коли їм необхідно, вони зазвичай знизують плечима і кажуть: У нас все прекрасно. У чому проблеми? Немає жодних проблем! ». Їх базові потреби задоволені.

Але з жінками все по-іншому. Любовна увага для чоловіків може бути другорядною перевагою, в той час, коли для жінки це - найперша необхідність.

Потреба жінки в ніжності і любові

Приміром, одна з ситуацій, яка, мені здається, частенько відбувається в повсякденному житті подружжя. Сімейна сцена ... «Вона лежить в ліжку, її голова спочиває на плечі її чоловіка. Після довгого мовчання вона запитала: «Про що ти думаєш?» (Підказка чоловікам! - Якщо ви і ваша дружина лежите в ліжку, і коли вона запитує, про що ви думаєте,  БУДЬ ЛАСКА, ДУМАЙТЕ ПРО НЕЇ!

- О, відповів чоловік, - я думаю про те, що скажу завтра своєму начальнику про нововведення проекту, над яким я працюю.

- О ... - сказала вона (найменше бажаючи почути це).

Будь-який чоловік, що володіє хоча б часткою знань про потреби жінки, зрозумів би, що вона чекає почути від нього. Але цей чоловік продовжує щось інше:

- Ти скоро приготуєш вечерю? (Обухом по голові, повертаючи її до реальності буття).

Вона зціпила зуби і понуро відповіла, що скоро.

- Добре! - Вигукнув він радісно. - Я обов'язково навчу тебе готувати каву так. Як готує моя мама.

Це було останньою краплею! Вона вибухнула від обурення, кинувши на його адресу критику про бездушність і неувагу до неї. А він не розумів при цьому, що її так розлютило. Йому здавалося, що вона вела себе абсолютно неадекватно, був здивований і ображений. Настрій був зіпсований у обох. Йому не зрозуміло, що жінка прагне бути кимось особливим для свого чоловіка - відчувати себе коханою і бажаною. Вона потребує того, щоб з'єднатися з ним, відчути його близькість в тому сенсі, в якому це не завжди може бути зрозуміло для нього.

Потреба жінки в ніжності і любові

Чоловіки повинні свідомо прийняти рішення висловлювати свою любов від душі, не нав'язливо. Навіть якщо ви думаєте, що вона вже знає, як сильно ви її любите, все одно говоріть це знову і знову. Скажіть їй про те, що вона прекрасно готує, що вона чудово виглядає, що у неї чудова фігура і т.д. Адже це так елементарно, чоловіки! Повірте, жінка обов'язково вас віддячить за вашу увагу і компліменти.

Почуття можна виразити також і без слів - відкрито, через обійми і поцілунки, за допомогою спокійних ніжних жестів. Тримайтеся за руки, ніжно погладьте її по голові, нашепчіте щось приємне на вушко. Подібні прояви ніжності мають дивовижну чарівністю. У такі моменти не потрібні ніякі слова.

 

 

27-08-2013, 18:06
Додав: sofi
Переглядів: 4060
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: