Вхід
» » Жіноча самотність

Жіноча самотність

Жіноча самотність  сьогодні не має віку ... Так само не має значення і соціальний статус,  жіноча самотність -це проблема як і успішних жінок, так і тих, хто не досяг поки ще більших висот. Але сумно, що відчуття самотності не пропадає у жінки і після того як вони зустріла чоловіка і вступила з ним у відносини.

Часто жінки говорять наступне .. «Коли поряд зі мною не було чоловіка, то відчувати самотність було логічним. Але ось зараз у мене вже є чоловіки ... Ми навіть живемо з ним разом ... Але я продовжую почувати себе самотньою. Що чоловік у моєму житті це тимчасове явище, в важку хвилину я знову залишуся одна .... Це так дивно ... І гірко, коли після сексу з ним я все одно відчуваю, що я одна ..

Дуже часто,  жіноча самотність  приховує за собою страх.  Страх перед чоловіками . Скажете це не про вас, а чоловіків ви любите ... і все одно відчуваєте себе самотньою? 
Перевірте себе. Наскільки вірне для вас це твердження «Я боюся чоловіків» Оцініть вірність цього твердження для вас за шкалою від 0 до 10. Якщо у вас 0, то можете закрити цю статтю і далі не читати. А якщо більше ...? Звідки береться ваш  страх перед чоловіками ? 
Повторіть про себе цю фразу «Я боюся чоловіків» і відчуйте, як на неї відгукується ваше тіло. Що відбувається в горлі, у грудях, у животі? 
Запитайте себе зараз «А коли я відчувала подібне в минулому?» Більшість жінок згадають свій перший сексуальний досвід (особливо якщо він був не по любові), або інший травмуючий досвід з чоловіком, коли була тілесна чи душевна біль. У кожному разі спливла спогад - всього лише досвід, який вам потрібно пропрацювати  за допомогою різних  технік . І зробити це до того моменту, поки при фразі «Я боюся чоловіків» ваше тіло взагалі ніяк не реагуватиме, а буде спокійне і розслаблене.

Якщо жінка відчуває страх і недовіру до чоловіків, то вона не може впустити чоловіка в своє життя, не може створити близькі, повноцінні відносини. У результаті жінка каже, що хоче заміж, хоче  зустріти свого чоловіка  , а всередині у неї сидить страх і  недовіра до чоловіків . Зрозуміло, при такому внутрішньому настрої, коли від жінки фонить страхом і недовірою до чоловіків, про близьких відносинах мови бути не може.

А далі стає все цікавіше ...


Якщо на глибокому рівні у жінки є страх і недовіру до чоловіків, то вона автоматично очікує від них підступу. І, в результаті своєї настороженості та очікування від чоловіків зради, такій жінці зустрічаються саме ті чоловіки, які швидко реалізують її негативні очікування. А  нормальні чоловіки  просто не можуть зустрітися на її шляху. І вона або розчаровується ще більше і залишається на самоті, або різними маніпулятивними прийомами заганяє чоловіка під каблук, що погодьтеся, так само не сприяє щастю в житті. 
Подібне притягує подібне. Що всередині, то і зовні. Пам'ятайте найголовніший закон нашого життя? 
З іншого боку, очікуючи підступу, ви починаєте займати оборонну позицію ... І готуєте шляхи відступу: «Не дуже то й хотілося, зустріч краще», «Не вийде з цим-знайду нового». Зізнайтеся, у вас миготіли такі думки ... Спрацьовує інстинкт самозбереження і ми готуємо «запасні варіанти».

Жіноча самотність


Якщо у вашому житті трапляються чоловіки, яким ви не довіряєте, які вас зраджують, роблять боляче .... То вони тільки ваші вчителі. Ви їх самі притягли в своє життя. Ці чоловіки для вас, як дзеркала, відображають ваш внутрішній настрій. А вчителів не прощають ... Їм дякують. Головне, усвідомити це, усвідомити і пропрацювати ваш страх і  недовіру до чоловіків , і тоді ви будете зустрічати абсолютно інших чоловіків.

Оцініть зараз наскільки стан «Я боюся чоловіків» про вас - від 0 до 10.

 

 

1-09-2013, 21:52
Додав: sofi
Переглядів: 3690
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: