Вхід
» » Ознаки того, що ви зустріли свою людину

Ознаки того, що ви зустріли свою людину

Навіть якщо ви шалено закохані в когось прямо зараз, ви не можете однозначно стверджувати, чи дійсно це є правильний вибір для вас. Як зрозуміти, що ви зустріли свою другу половинку?

 

Ви впевнені, що це ваша друга половина, ваш партнер протягом життя, ваша одна справжня любов? Дійсно, дуже складно зрозуміти, чи будете ви ще з ким-небудь відчувати ті-ж почуття, що й зараз. Щоб допомогти вам визначитися, нижче наведені 5 істинних критеріїв любові, які допоможуть вам визначити, чи зустріли ви "свою" людину чи ні .

Ознаки того, що ви зустріли свою людину


1) Ви будете насолоджуватися товариством один одного.
Чи граєте ви у щось, чи вечеряєте в кафе, вам завжди весело разом. Ви жартуєте, смієтеся і, здається, перебуваєте в стані трансу нескінченного щастя, коли ви поруч один з одним. Ви завжди з нетерпінням чекаєте вашого партнера, навіть якщо ви разом вже багато років. Вам ніколи не набридає бути в компанії з коханою людиною і, здається, немає кінця цьому щастю. 

2) У вас спільні цілі та переконання. 

Протилежності дійсно приваблюють, але зазвичай це не дуже добре підходить для довгострокових відносин. Якщо ви хочете створити глибокі і тривалі зв'язки з вашим партнером, сумісність завжди ключ. Якщо ви і ваш коханець мають різні пріоритети, буде досить важко працювати в довгостроковій перспективі. З іншого боку, якщо ви пливете на тій же хвилі і ваші пріоритети збігаються, то ви обидва будете мати більше шансів на довгострокове щастя. 

3) Ви обоє підтримуєте і довіряєте один одному. 

Для довгострокових відносин потрібно навчитися довіряти один одному. Це означає, що ви можете розраховувати на партнера у хворобі і в здоров'ї, в багатстві і бідності. Ви також хотіли б розділити кожну дрібницю з цією людиною, будь то хороші чи погані речі. Бажання відкрити йому свої найпотаємніші таємниці означає, що ви довіряєте своєму партнеру - найважливіший елемент в сильній, квітучій, довгостроковій любові. 

4) Ви обоє пам'ятаєте ваші особливі події. 

Ваша перша зустріч, ваш перший поцілунок, ще якісь цікаві моменти ваших зустрічей. Це говорить про те, що ви обоє дуже закохані і всерйоз захоплені один одним, оскільки всі ці виняткові моменти все ще зберігаються у вашій пам'яті.

5) Там немає місця для драми. 
Якщо ви і ваш партнер при сварці не займаєтеся "різаниною", а справляєтеся з нею зрілими і спокійними способами, як, наприклад, вислухати один одного уважно, визнавши, коли ви не праві, вибачитися, коли ви перетнули межі, є великий шанс, що ваші відносини триватимуть дуже довго - ви не дозволяєте драмі зайняти місце у ваших стосунках.

 

10-09-2013, 18:56
Додав: sofi
Переглядів: 3351
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: