Вхід
» » Поширені помилки у відносинах

Поширені помилки у відносинах

Всі ми допускаємо дуже прикрі помилки в своїх стосунках. Щоб не розчаровуватися в людях і своїх відносинах з ними, слід знати, що це за помилки. Про них і піде мова в даній статті.

Стосунки можуть бути самими різними - подружніми, любовними, дружніми, дитячо-батьківськими, робочими. Але всі ми в них завжди здійснюємо одні й ті ж помилки. Хочете дізнатися, які саме?

 

Помилка у відносинах № 1. Орієнтація на сформовані стереотипи. Найчастіше, мріючи про відносини, ми більше шукаємо не особистість, не людину, а певні риси. «Чоловік обов'язково повинен бути амбіційним і цілеспрямованим», «жінка повинна повністю присвячувати себе сім'ї». В результаті ми не готові сприймати конкретну людину саме такою, якою вона є і не хочемо миритися з деякими її слабкостями або недоліками.

 

Помилка у відносинах № 2. Нереальні очікування / ілюзії. У кожні відносини - тим більше, в любовні - ми зазвичай вносимо  свої фантазії і надії. Наша уява малює нам яскраві картинки прекрасного майбутнього. Ми часто приписуємо коханій людині ідеальні риси. Ми виділяємо йому окреме місце у своєму житті, навіть якщо він ще нічого нам не обіцяв. Знову ж, за всіма цими очікуваннями знаходиться реальний жива людина. Ми дбайливо плекаємо власні мрії, замість того, щоб розглянути, хто ж насправді знаходиться поруч, і на що  здатний.

Помилка у відносинах № 3. Надмірно завищені вимоги. Коли ледь здався на горизонті принц вже вбудований в наше життя, придумані імена майбутнім дітям, все розписано на багато років вперед, зазвичай виникає безліч взаємних претензій. «Ти зовсім мене не розумієш, і не хочеш робити того, чого я чекаю», «Але ж ти жінка - значить, ти повинна ...», «Ти чоловік - ти повинен ...» і т.п.

 

Помилка у відносинах № 4. Бажання перевиховати іншого. «Ти погана господиня. Змінися! »,« Ти черствий і бездушний »,« Відмовся від свого дурного хобі »,« Зміни роботу »,« Тобі треба схуднути »- набір можливих вимог нескінченний. Запам'ятайте, змінити іншу людину неможливо. У вас просто не вийде. Хіба що він сам захоче змінитися.

 

Помилка у відносинах № 5. Спроби бути лідером у стосунках, домінувати в усьому. Чи можливо розглядати це на самому початку відносин? Так, можливо! Ніколи не варто купуватися на турботу, а також не поспішайте залучатися у відносини до того, поки краще не дізнаєтеся про людину. Звертайте увагу не тільки на його ставлення до вас, а й на те, як він ставиться до інших людей (друзів, колег, батьків, ) і що він говорить про них.

 

Помилка у відносинах № 6. Втрата у відносинах свого «Я». Готовність повністю розчинитися в коханому, завжди виконувати його найменші бажання, постійно поступатися, жертвувати собою, вічно підлаштовуватися. І в глибині душі сподіватися на відплату за принесену жертву - безрезультатно чекати  подяки, відданості або хоча б невеликого примарного «коли-небудь він обов'язково все зрозуміє!». Запам'ятайте, якщо ви не вмієте цінувати себе самі, то оточуючі люди, на жаль, теж не зможуть поважати і цінувати вас.

 

Помилка у відносинах № 7. Прагнення бути тим, ким ви не є насправді. Якщо у відносинах ми не можемо бути собою, то напевно, слід щось виправити, «полагодити» у своїй світовідчутті і власній самооцінці.

 

Помилка у відносинах № 8. Порушення комунікації. Це коли замість відкритого діалогу, ясних прохань, пошуку компромісу, спокійного обговорення бажань зазвичай звучать взаємні претензії, критика, звинувачення. Коли люди начебто слухають один одного, але абсолютно не чують. Якщо що-небудь не так - відразу відсторонюються, грюкають дверима, мовчать і замикаються в собі. Або думають «Він зобов'язаний сам зрозуміти, чого саме я хочу».

 

Помилка у відносинах № 9. Найголовніша помилка в будь-яких відносинах - боятися. Боятися близькості або самотності, боятися проявляти себе, боятися вибрати "не того". Запам'ятайте, будь-яка помилка - це найцінніший досвід для нас, і завжди потрібно залишати собі право на неї, адже саме завдяки помилкам, ми можемо навчитися чомусь новому.

 

27-08-2013, 06:26
Додав: sofi
Переглядів: 3893
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: