Вхід

Любов на відстані

іх

Вона не знала коли перестала любити свого чоловіка. Може це сталося ще тоді, коли він не захотів вислухати її думки і розділити емоції після перегляду  її кінофільму.  Можливо, це сталося, коли він відштовхнув її руки, охочі його обійняти, або коли він став відвертатися до монітора, не бажаючи спілкування з нею , все більше проводячи часу за комп'ютером.

Може це сталося тоді, коли вона подзвонила йому з проханням донести важкі сумки з магазину в п'ятнадцяти хвилинах ходьби від будинку, і почула у відповідь відмову?

Може це сталося в один з вечорів, коли спраглий сексуального спілкування, він брав її, не слухаючи її бажанням і настрою ...?

А може вже тоді, коли зробив перше зауваження про її струнку, худорляву фігуру, натякаючи на те, що йому незатишно впиратися в кістляві форми ...?

До того, що, займаючись з нею любов'ю, він мовчав, вона звикла ... Але те, що він ніколи не цікавився її настроєм, думками, бажаннями - ні. Їй хотілося хоча б рідкісних відвертих розмов про життя, про почуття, про ставлення його до них, або розуміючого мовчання удвох ... а не набридлого «Що ти хочеш? Залиш мене в спокої ».

Секс з чоловіком перестав бути чудовим переживанням, коли вона зрозуміла, що в принципі вона йому не потрібна. Тому що обдурила його очікування та надії. Вона повинна була його любити, різноманітно годувати, слухатися і виховувати їх дитину. Замість цього вона багато читала, освоювала нові для себе інтереси. Вона завжди прагнула виділити «хвилини щастя для себе», щоб почитати книги про сенс життя і природу речей.  Кулінарна майстерність та консервування на зиму її не привертала.

Любов на відстані

Колишній емоційний зв'язок стрімко вмирав, і цей факт не знаходив відгуку в близькій людині. Спочатку вона плакала, намагалася поговорити з ним, зрозуміти, чому все стало так. Відповіді, яка заспокоїв б і забрала її внутрішній страх залишитися одній, не було. Мовчання тривало тижнями, і пов'язана з ним напруга в сім'ї стала буденною частиною їхнього життя. «Я йому не потрібна», - вирішила в розпачі вона, відчуваючи нестерпну тугу і біль від краху надій на щасливі відносини.

Вона знайшла своє щастя в інтернеті - в листуванні з людиною, яка також була самотньою і шукала людину близьку по духу. Тепер вона вже знала, що не любить чоловіка. Листування було несподівано довгим, і знову виникло почуття любові до незнайомця, наповнило життя радістю. Чи можливо створити міцний союз, полюбивши на відстані?

Так може статися з людьми, які несуть в собі властивості зорового і звукового векторів - в термінах системно-векторної психології так позначаються певні психотипи, групи бажань і властивостей, реалізуючи які людина насолоджується, і які визначають всю поведінку людини.

Любов на відстані. Любов  людини із зоровим вектором

Люди із зоровим вектором дуже емоційні, вразливі, чутливі як до внутрішніх змін настрою людини, так і до зовнішніх обставині: помічати красу і непривабливість навколо, - їх вроджена особливість.

Любов на відстані

Це єдині люди здатні відчувати справжнє почуття кохання, не замішане на сексуальному потязі, особливо жінки. Кохати і бути коханими, відчувати, жити, дихати на повні груди, робити добро, задихатися від «неземної» краси - це їх основні бажання і цінності. Тільки от люблять по-різному, залежно від розвиненості зорового вектора: або вимагають для себе це почуття, або віддають іншим.

Суть зорового вектора є страх, який при правильному розвитку дитини до пубертату, перетворюється на зворотне собі - любов. І ця розвиненість забезпечує дорослій людині здатність відчувати почуття глибокого співчуття і любові. Стан зоровика - це якісь варіації страху і кохання у різних частках.

Багато страху - тоді жінка не закохується, а встрашается, ховається у відносинах з чоловіком зі страху, вимагає уваги для себе, стає залежною емоційно від людини. Об'єкт любові при цьому повинен бути поруч. Він - головне джерело отримання переживань та емоцій - так званих зорових розгойдувань, спрямованих лише на власне задоволення, але не приносять його.

Коли емоційний зв'язок з одним об'єктом йде, вона несвідомо шукає, де створити новий, чіпляється за наступний об'єкт. Чим менше невинесеного страху всередині, тим більше людина здатна на симпатію і співчуття, на міцні емоційні зв'язки, іменовані любов'ю.

Любов на відстані для самотнього зрітельніка - це можливість проживати нові стани, уявляти, фантазувати про об'єкт любові, мріяти і наповнюватися цим. Так висловлюють нереалізовану емоційну амплітуду зорового вектора люди за відсутності іншої, більш корисною і наповнює діяльності - творчості, турботи про хворих і дітей.

Любов на відстані. Ожилі почуття.

Наша героїня - жінка з зоровим вектором, яка опинилася в стресовій ситуації і втратила реалізацію свого зорового вектора (і без того невисоку). Оскільки її шлюб з чоловіком не приносив їй колишньої наповнення радістю - від переживання почуттів, можливості ділиться ними, вона несвідомо шукала, як заповнити втрату. Адже дуже хочеться бути коханою, понятий, приголубленою увагою і добрим словом чоловіки. Хочеться відчути почуття радості від з'єднання з коханим, відчути себе бажаною жінкою.

Не маючи емоційного зв'язку з чоловіком, відчуваючи постійний стрес від холодності у відносинах з ним, вона поринула в нові інтернет - відносини з чоловіком, який відповідав їй взаємністю. На відміну від чоловіка, він завжди запитував про її самопочуття, про улюблений одяг, перевагах, цікавився її справами і захопленнями. Дивно, але у них виявилися однакові погляди на життя і співзвучні думки, якими вони любили ділитися ночами, відправляючи один одному повідомлення. І вона легко закохалася в нього на відстані.

Любов на відстані

Віртуальні стосунки такі безтурботні на початку, повні кокетства і флірту, такі несподівані і повні інтимних подробиць, якими так легко вони ділилися, незабаром заявили про себе глибиною.

Закоханість зорових людей - початок великого глибокого почуття любові, якщо дати йому визріти, і підтримувати обопільний вогонь біля багаття любові.

Любов на відстані. Спорідненість душ.

Чи можна відчути людину, не бачачи його, не чуючи його голосу, не відчуваючи запаху, а тільки переймаючись змістом слів, прочитаних з екрану монітора?

Чи можливо закохатися в людину через співзвучність думок? 
Як довго можна любити на відстані? 
Чи є продовження у відносин за межами віртуальної реальності?

Так, можна! І такі відносини можуть бути набагато міцними і глибокими, так як засновані не на сексуальному потязі, а на емоційній, інтелектуальніц, і духовній спорідненості.

Любов на відстані

Спорідненість душ може виникнути в парі між чоловіком і жінкою зі звуковим вектором. Звуковий вектор теж любить, але інакше. Він наділяє людину величезним бажанням до пізнання сенсу життя, до бажання нематеріального толку. Для звуковика не важливі емоції, та їх вираження назовні. Для нього мають значення відчуття всередині нього, зосередження на станах, завдяки якому він народжує думку.

Люди зі звуком замкнуті, мовчазні, холоднуваті, у них немає потреби ділитися з ким-то своїми переживаннями. Але вони здатні відчувати людину, його стану і думки. Якщо їхні погляди і рівень розвитку збігається - разом вони зможуть просунутися в реалізації своєї загальної ідеї і це зробить їх щасливими.

Любов у звукової жінки може бути перенесенням неусвідомленого пошуку сенсу життя на чоловіка. У цьому випадку її обранець і саме почуття спорідненості душ стає сенсом її життя. При цьому зовсім не обов'язково, щоб об'єкт її любові був поруч, як у зорової жінки. Звукова жінка може любити на відстані років 10, та хоч усе життя, а той і знати не буде, спілкуючись з нею. Важлива сама ідея спорідненості, зосередження всіх думок на обранцеві. У такий спосіб жінка наповнює свій звуковий вектор, за відсутності іншої реалізації. Віртуальний роман як не можна краще підходить для такого роду реалізації, але на жаль не приносить повноти щастя!

Любов на відстані

Постійне відчуття захоплення любов'ю, близькості на відстані і часу - от наповнення такої звукової жінки. Про її стан, і любові на відстані зазвичай ніхто з родичів не здогадується. І тільки у випадку розриву віртуального роману, коли чоловік перериває спілкування, у звукової жінки може трапитися сильна депресія, викликана втратою сенсу свого існування.

Але коли крім звукового, є ще і зоровий вектор, то поведінка жінки, люблячої на відстані, трохи інша. Прояви зорового і звукового вектора чергуються: то вона тиха, замислена і відсторонена, поглинена почуттям, пише вірші, і присутність коханого поруч не відчувається як гостра потреба. То, навпаки, гостро бажає його уваги, емоційного і близького контакту з коханим, фізичного злиття з ним.

По-зоровому жінка може бути закохана в мрію про нього, про їх спільне майбутнє життя. Бажаючи злиття, але відчуваючи страх, зорова жінка може проживати це життя між мрією і реальністю, наповнюючи так свій зоровий вектор.

Любов на відстані: порятунок в почуттях і мрії, або нові міцні відносини, справжня любов?

Наша героїня бігла від самотності і знайшла того, кому змогла подарувати свої почуття, виразити себе і встановити міцний зв'язок. Що далі? Чи є продовження у відносин за межами віртуальної реальності?

Чи варто говорити, що якщо партнери мають зоровий і звуковий вектор в однаковому розвитку, встановили емоційний і духовний зв'язок, мають спільні інтереси, цінності і погляди на життя, - то це можуть бути дуже глибокі стосунки. Їх потрібно реалізовувати реально, а не віртуально.

Листування може закінчитися справжньою зустріччю з продовженням відносин. Улюбленого можна буде побачити, доторкнутися до нього, почути його голос, вдихнути його запах. І якщо з сексуальним потягом буде все в порядку - це може бути самий міцний і глибокий союз між чоловіком і жінкою.

Любов на відстані

Звичайно, зустрічі може і не бути, якщо жінка боїться реальних відносин, коли страхи не дозволяють їй проживати реальні труднощі відносин, в які потрібно вкладатися. Звичайно, легше проживати уявні фантазії про спільне майбутнє, і наповнюватися ними. Часто зорові люди не віддають собі звіт, що відчувають страх в тому, що реальні фізичні стосунки зруйнують їх прекрасний образ обранця і фантазію.

Який би варіант розвитку любовних відносин зорова людина не реалізовувала у своєму житті, вона відображає його спосіб наповнення зорового вектора, його реалізацію.

Коли зорова людина реалізує себе у творчості, мистецтві, допомагає і співпереживає людям, тоді він свої емоції віддає людям, суспільству - і це найбільша насолода і щастя. При цьому почуття самотності і покинутості, хворобливі емоційні залежності від об'єктів любові у нього не виникають. Людина любить по-справжньому, віддаючи від себе любов.

Розуміння себе в любовних відносинах, правильний шлях до особистісного розвитку та реалізації відкриється кожному на тренінгах з системно-векторної психології Юрія Бурлана. Диференціюючи свій стан по векторах, можна зрозуміти, як вийти з емоційної залежності, як побудувати найбільш міцні і щасливі відносини.

Написано з використанням матеріалів тренінгу з системно-векторної психології Юрія Бурлана

8-09-2013, 02:40
Додав: sofi
Переглядів: 1910
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: