Вхід
» » Чоловічі секрети, які повинна знати кожна жінка

Чоловічі секрети, які повинна знати кожна жінка

Думаєте, тільки у жінок є свої секрети, які допомагають їм завойовувати серця нічого не підозріваючих чоловіків? 
Зовсім ні. Як стверджує американський практикуючий психолог Зоуі Штрімпель, чоловіки аж ніяк не такі хитрі в питаннях міжстатевих відносин, як прийнято вважати. Більш того, у чомусь вони навіть більш «підступні», ніж жінки, і при цьому примудрилися переконати прекарсну половину людства у зворотному. 
Отже, ось 4 основних факти про особливості чоловічої свідомості, які стануть в нагоді будь-якій жінці в боротьбі за виживання і особисте щастя . Такий список Штрімпель наводить у своєму новому бестселері «І про що ж він думає? Всі найголовніші питання про чоловіків », що вийшов поки тільки англійською мовою.

Чоловіки вивчають «жіноче чтиво" і використовують свої пізнання проти вас. 

За статистикою, книги типу «Як знайти свою любов» або «Як спокусити кого завгодно за 10 днів» читають в основному жінки. Аудиторія подібної літератури на 70% складається з невпевнених у собі або зневірених дам; решта ж 30% - це чоловіки, які на дам «полюють», стверджує Штрімпель. «На відміну від тварин, чоловіки вміють читати - і читають все, що написано про них для жінок. Як наслідок, вони з легкістю передбачають ваші очікування і таким чином маніпулюють вами », - наводить психолог висловлювання одного зі своїх пацієнтів, 28-річного Тома Л. Цей же Том визнає, що, вивчивши жіночі слабкості, чоловіки користуються ними, щоб« отримати своє », а після можуть вже ні разу не виявитися в житті своєї недавньої коханої. Загалом, якщо чоловік робить вам постійні сюрпризи, оточує увагою і виявляє чудеса чутливості в перші ж дні знайомства - це ще не привід чекати від нього повторного дзвінка .

Чоловіки - такі ж «істерички», як і жінки. 

Він не може зрозуміти, чому ви так переживаєте через колір своєї сумочки? Або дивується, як вас напружила його випадкова обмовка? Повірте, панікувати через дрібниці - аж ніяк не суто жіноча риса. У чоловіків теж є свої примхи, і вже якщо він зациклиться на якійсь нісенітниці, це може стати приводом для справжньої істерики. Різниця полягає в тому, що чоловік, швидше, приховає своє занепокоєння, ніж зізнається в ньому «слабкій статі». І ці приховані емоції часто виявляються у вкрай дивній поведінці і реакціях. Наприклад, замість того, щоб напряму сказати «Мене дратує те, що ти довго розмовляєш по телефону», він почне потихеньку вам мстити, не звертати на вас уваги, не відповідати на ваші дзвінки та повідомлення і т.д. І адже ви ніколи не здогадаєтеся, чим він насправді скривджений. Краще безпосередньо запитати «Дорогий, що я зробила не так?» Або взагалі перетерпіти, поки істерика не зійде нанівець сама собою. Інакше ситуація може дійти до абсурду і закінчиться розставанням. 

Жоден чоловік насправді не хоче «вільних відносин». 

Полігамія здавна вважається чисто чоловічою преференцією - і на це є свої причини. Навіть якщо чоловік невпинно говорить про переваги вільних відносин, вихваляє багатоженітьбу і піддразнює вас пропозицією завести кого-небудь на стороні, повірте - насправді він має на увазі тільки СЕБЕ. Більше того, більшість чоловіків просто бояться ідеї полігамії, оскільки розуміють, що вже якщо наліво піде він, точно так само вчинить і вона, а цього чоловіче самолюбство допустити не може. Почуття власності пересилює в представниках сильної статі навіть інстинкт до продовження роду. «Звучить, може, і круто, але в більшості випадків це просто хвастощі», - зізнається ще один пацієнт Штрімпель Макс С. «Я б у жодному разі не хотів, щоб моя дівчина зустрічалася з кимось ще, - а це вже слова Пола Л. - Та й якщо дівчина може бути щаслива з тим, хто їй відкрито зраджує, вона мені явно не підходить ». 

Для чоловіків секс - аж ніяк не привід для відносин. 

Якщо чоловік відкрито пропонує вам інтимні стосунки, будьте впевнені: ніякого серйозного продовження вам з ним не загрожує. Як стверджує Штрімпель, чоловіки спочатку «привласнюють» жінкам певну роль - коханої, друга або дівчини на одну ніч - і перейти з одного статусу в інший практично неможливо. «Коли хлопець пропонує жінці переспати, це означає тільки те, що він хоче з нею переспати - нічого більш », - відрізав черговий пацієнт психолога Ентоні А. А якийсь Йен Х. тільки підтвердив слова свого« колеги »:« Якщо ти хочеш з дівчиною тривалих серйозних відносин, ти будеш робити все "за правилами", як це прийнято в суспільстві ». Загалом, бути згодною на все - не найкраща стратегія в завоюванні чоловічого серця, вважає Штрімпель. Швидше за все, ваша «жертовність» буде прийнята як щось само собою зрозуміле, а телефонний номер забутий на наступний же день.

2-09-2013, 02:18
Додав: sofi
Переглядів: 1908
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: