Вхід
» » Значення родимок на обличчі

Значення родимок на обличчі

Багатьох цікавить, чи мають якесь значення родимки на обличчі. Звичайно ж мають! Що саме вони означають, залежно від розташування - про це наша стаття.

Значення родимок на обличчі

Рис.1.  Ця область названа «третім оком». Якщо в цьому місці у вас розташована родимка, це говорить про глибокодумність, хорошу інтуїцію.

Рис. 2.  Родимка в цьому місці  говорить про те, що людина ревнива, пристрасна і як показали наукові дані - однолюб.

Рис. 3.  У цьому місці родимка про говорить про те, що ви людина поетична і готові займатися розумовими роботами.

Рис. 4.  У цьому місці родимка знаходиться у тієї категорії людей, які щедро обдаровують свою другу половинку усіма радощами життя. Любов і повага для них на першому місці, а не звичайна пристрасть.

Рис. 5.  Характерні родимки в цій точці на обличчі, говорять про те, що людина буває занадто емоційною і різкою, в любовних зв'язках, що нерідко може привести до заплутаних коротких відносин.

Рис. 6.  Творча людина, подорожі та емоції повинні бути постійними її супутниками.

Рис. 7.  Людина з родимкою в даній точці, занадто ревнива і завжди вимоглива до своєї другої половини.

Рис. 8.  У сімейної ідилії, ця людина постійно шукатиме «щось не те». Спокійне життя їй не подобається, завжди потрібні пригоди.

Рис. 9.  Людина з родимкою в цьому місці, на підсвідомості, ніколи не відчуває себе винною в чому-небудь, що може безсумнівно приводити до постійних розбіжностей і сварок з близькими та родичами.

Рис. 10.  Володар родимки на цьому місці, наділений відмінною здатністю запам'ятовувати все, що відбувається навколо нього і з іншими. Це може зіграти з ним багато позитивних ідей і думок, якими в потрібний час, він зможе скористатися.

Рис. 11. Людина постійно хоче щось заборонене... Наприклад роман з тим, хто все одно з нею не буде, вона готова віддати за це півжиття, щоб хоч один раз, провести з ним вечір.

Рис. 12. Пристрасна людина. Не думає про наслідки в любовних стосунках, завжди і кожного разу, сподівається на те, що це буде останній роман у її житті, але ...

Рис. 13.  Людина, у якої є на цьому місці родимка, схильна до швидкої відхідливості. Спочатку сварка, бурхливе з'ясування стосунків ... але після цього, через 5-10 хвилин, йде на зближення, і не важливо, чи була вона винна у сварці чи ні.

Рис. 14.  Цікаве життя у володаря родимки в даній точці. А цікава вона тим, що склад розуму, збудований так, що кожну ситуацію для нього можна залагодити, причому легко і без «жертв».

Рис. 15.  Хоче бути незалежним. Робити все так, як вважає за потрібне і вчиться на своїх помилках.

Рис. 16.  Дуже коротко можна охарактеризувати людину з родимкою на цій точці - сімейна!

Рис. 17.  Натура елегантна і спокуслива. Завжди любить скандали і галас навколо своєї персони. Але якщо справа стосується шлюбу, то там у них тиша та благодать!.

Рис. 18.  Натура чутлива, незвичайна і романтична. Постійно шукає щось, чим можна здивувати близьку їй людину.

Рис. 19.  Людина ревнива і дуже ретельно вибирає для себе оточення. Бажає бути єдиною і неповторною у другої своєї половини.

Рис. 20.  На жаль  володар цієї родимки, на підсвідомості, постійно готовий до депресивного стану.

Рис. 21.  Руйнівниця сердець. Тільки так і ніяк інакше. Багато зв'язків, що повністю не закінчилися, переходить вже до іншого, не закінчивши минулі Важко розібратися, що їй потрібно.

Рис. 22.  Мінлива і схильна до зрад! Чужа краса протилежної статі - для неї це слабкість.

Рис. 23.  Підйом  не тільки матеріально, а й духовно. Так як для цієї людини, все має бути за правилами, з холодним розумом і теплими стосунками з близькими людьми.

Рис. 24.  Ці люди легко опускають руки в різних ситуаціях, коли, здавалося б, вирішити проблему дуже просто. Але всередині них, не спрацьовує той «клік», який міг би їх підштовхнути до цього.

Рис. 25.  Не любить гулянок, гулянь і галасливих компаній. Для нього важливіше затишок, тиша і стабільність в сімейному житті.

 

3-10-2013, 13:19
Додав: sofi
Переглядів: 1082
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: