Вхід
» » Чому вживання шоколаду це добре

Чому вживання шоколаду це добре

Вживання шоколаду в помірних кількостях, особливо темного, може бути корисним для вашої травної системи.

Тисячі років тому, майя та ацтеки використовували какао-боби в якості форми валюти. Вони вважали, що вони володіли магічними властивостями і були, можливо, навіть божественними. Наш роман з шоколадом триває, і принаймні один з аспектів таємниці шоколаду, що недавно був виявлений.

вживання шоколаду
Існують докази того, що вживання шоколаду пов'язано з різною користю для здоров'я. Люди, які їдять шоколад регулярно, як правило, схильні більш низького ризику інсульту і серцевого нападу; вони також мають тенденцію до зниження кров'яного тиску.

Навіть якщо ці переваги добре документовані, точна причина для них була невідома. У документі, представленому недавно Американським хімічним товариством в Далласі, можливо, вдалося розкрити таємницю.

 

вживання шоколаду

Схоже, деякі бактерії в травному тракті споживають шоколад стільки, скільки ми їм дамо. Вони їдять шоколад, а потім відбувається бродіння його як протизапальний продукту, який корисний для серця.

Дослідники з Університету штату Луїзіана досліджували вплив темного шоколаду на бактерії, які можна виявити в кишечнику. Три різних порошку какао були протестовані в лабораторії, дослідження призначені для імітації шляху шоколаду при перетравлюванні.

«Деякі компоненти какао не перетравлюються, але змінюються в мікроби в кишечнику. Продукція цих ферментації несуть відповідальність за деякі з переваг, приписуваних какао, »Джон Фінлі, провідний дослідник і професор харчових наук в ЛДУ, пояснив цей процес. 

 

Какао-порошок містить антиоксидантні сполуки, включаючи катехін і епікатехін, а також невелику кількість харчових волокон. Спочатку, антиоксиданти, що містяться в какао не перетравлюються і добре всмоктуються, але, коли вони досягають товстої кишки бактерії вступають в реакцію з волокнами і починають бродити, розбиваючи і створюючи дрібні молекули, легше засвоюються організмом. Ці дрібні молекули забезпечують сприятливу протизапальну діяльність таким чином, як багато дослідження відзначили.

вживання шоколаду

Поєднання волокон в какао з пребіотиками може бути тим, що допомагає створити ці корисні протизапальні сполуки. На відміну від прибутків, пребіотики не є бактеріями, але є незасвоюваними харчовими сполуками, які дають поживу для корисних бактерій в нашій травній системі.

Широкий спектр фруктів, овочів, цілісного зерна і бобових забезпечує багато розчинної клітковини, щоб нагодувати хороші бактерії і може допомогти організму подолати наслідки небажаних бактерій, таких як клостридій і деякі кишкові палички, які викликають проблеми з травленням.

Користь для здоров'я темного шоколаду може бути збільшена, коли його їдять в поєднанні з твердими фруктами (гранат або асаї). Джон Фінлі вважає, але цю теорію ще належить перевірити.

вживання шоколаду

Доктор Фінлі говорить любителям шоколаду: « Вживання шоколад а в міру це добре для вас, і какао-порошок надає безліч потенційних вигод. При покупці шоколаду, майте на увазі, що чим темніше, тим краще. »

13-04-2014, 11:04
Додав: sofi
Переглядів: 470
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: