Вхід
» » Скільки потрібно спати людині щоб виспатися?

Скільки потрібно спати людині щоб виспатися?

Скільки потрібно спати людині на добу, щоб виспатися?  Під час сну наш організм заряджається. Тому, щоб за ніч добре підзарядитися енергією, відпочити і набратися сил, яких вистачить на весь наступний день, потрібно гарненько виспатися. Тобто нічний сон впливає на нашу працездатність протягом усього дня.

 

Отже,  скільки потрібно спати людині на добу? Вважається, що для повноцінного нормального здорового сну людині потрібно спати кожен день по 7-8 годин. Адже вважається, що третину свого життя ми проводимо уві сні. А це і є десь 8:00 кожен день. Існує ж таке правило, як  правило 3 вісімок  - 8 годин на сон, 8 годин на роботу, 8:00 на відпочинок. Тобто, для більшості людей потрібно спати десь 8 годин. Але є люди, яким вистачає і 5-6 годин для сну.

 

Є знаменитості, які спали менше 8 годин на день, а є ті, які спали більше 8 годин.Так, Наполеон спав 5 годин на добу, вважаючи, що витрачати на сон третину свого життя - це занадто велика розкіш. А ось геніальному Ейнштейну для сну потрібно було 12 годин на добу. Існує також легенда про те, що Леонардо де Вінчі міг спати на добу по 1.5 години,  кожні 4 години він витрачав на сон по 15 хвилин.

 

Загалом, кожній людині, щоб виспатися, потрібно спати певну кількість часу. Одному буде достатньо і 5 годин для повноцінного сну, після якого він почувається чудово, а іншій людині не вистачає і 8 годин, проведених у ліжку. І тому, щоб визначитися, скільки вам потрібно для сну - поекспериментуйте зі своїм сном. Якщо після 8 годинного сну ви відчуваєте себе повним сил, а після 5 годинного сну недолік сил, то варто подумати про те, що вам все таки варто спати по 8 годин на день, щоб висипатися. 

28-08-2013, 23:55
Додав: sofi
Переглядів: 1158
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: