Вхід
» » 10 заповідей фен-шуй

10 заповідей фен-шуй

 Наш Всесвіт являє собою гігантський організм, в якому важлива кожна дрібниця. Все, що створено природою і людиною, перебуває в постійній взаємодії. І це стосується не тільки матеріальних предметів, велике значення в нашому житті відіграють явища світу невідчутного. Книга, чашка, рукодільний подарунок...- все, що оточує нас, випромінює енергію, яка може зцілювати, а може і згубити.

Помічали, що в деяких будинках ви відчуваєте себе абсолютно комфортно, а в інших, незважаючи на модний дизайн і сучасний ремонт, вам зовсім незатишно? Послідовники фен-шуй пояснюють подібні речі поганим або хорошим фен-шуєм. Правильна організація простору, що оточує нас, безумовно, впливає на спосіб життя. Наша сьогоднішня стаття для тих, хто хоче жити в гармонії з собою і навколишнім світом.

Основні заповіді фен-шуй

 1. Уникайте кутів. Не сиди на розі - заміж не вийдеш! - твердять бабусі. Виявляється, це не забобони. Згідно фен-шуй, будь-який кут народжує пучок агресивної енергії. І якщо кут спрямований прямо на вас, від цієї поганої енергії вам не сховатися. Саме тому варто уникати меблів з гострими кутами. Якщо це неможливо, поставте перед кутом кімнатна рослина з великими зеленими листами.
 2. Закриваємо двері. В першу чергу, цей закон фен-шуй стосується дверей шаф з полицями. Нічим не закриті горизонтальні полки розщеплюють енергетичний потік. Двері у ванну кімнату і туалет також потрібно тримати закритими, чого не скажеш про двері в кімнати.
 3. Не прощайтеся і не передавайте нічого через поріг. Вважається, що поріг - це якась перешкода розділяє світ на дві частини - свій/чужий. Незрима межа заважає встановити контакт, тому все, що передано через поріг, втрачає свою енергетику.
 4. Не стійте за спиною. Найбільш незахищеною енергетичною позицією по фен-шуй вважається якраз відсутність опори ззаду. Причому цей закон однаково працює у відношенні людини, будинки і т. д. Ви будете почувати себе максимально комфортно, якщо у вас за спиною буде ширма, а тил вашого будинку повинен бути захищений сусідніми будинками, деревами, пагорбами і т. д.
 5. Не дивіться в розбите дзеркало. Тріснута дзеркальна поверхня руйнує вашу енергетику, що відбивається, в першу чергу, на здоров'я. Не визнає фен-шуй і дзеркальної плитки, дзеркал з малюнком і т. д. А ось дзеркало в кишені явно вбереже вас при зустрічі з недоброзичливцем, відбивши всю негативну енергію, направлену проти вас.
 6. Не показуй на собі! Мова йде про те, коли ми показуємо на собі різні недуги, що торкнулися інших людей. Як це працює? Вказуючи пальцем на ту чи іншу частину свого тіла, ми надсилаємо пучок енергії, називаючи хвороба, даємо цієї енергії забарвлення.
 7. Не повертайтеся з півдороги! Виявляється, всім відоме повір'я про те, що забувши щось і повернувшись з півдороги, потрібно обов'язково подивитися в дзеркало, теж пов'язане з вченням фен-шуй. Глянувши в дзеркало, ви подвоюєте свою енергію.
 8. Оточуйте себе зеленню. Рослини, живі та штучні, несуть в собі потужний заряд позитивної енергії. Стихія дерева відповідає за достаток, поглинає надлишок енергії і поповнює її недолік. Виняток становлять сухоцвіти і колючі рослини.
 9. 10 заповідей фен-шуй
 10. Принцип новизни. Одним з основних принципів фен-шуй є безперервне оновлення. Оточуйте себе новими речами, позбавляйтеся від мотлоху і незабаром помітите, що ваше життя зміниться на краще.
 11. «Приручи» веселку! Навіть побачити веселку вважається добрим знаком. Але щоб удача супроводжувала вам по життю «поселіть» веселку у вас вдома. Мова йде про аркові пройоми у вашому інтер'єрі. Не бійтеся використовувати цей дизайнерський прийом, адже всякий раз проходячи в арку, ви отримуєте захист небес.

Правильно застосовувати закони фен-шуй, і ваше життя буде панувати гармонія і взаєморозуміння. А матеріальне благополуччя, успіх у всіх починаннях і міцне здоров'я вже не залишать вас.

 

10 заповідей фен-шуй

15-01-2015, 22:25
Додав: sofi
Переглядів: 143
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: