Вхід
» » Як правильно варити кукурудзу,щоб вона була смачною?

Як правильно варити кукурудзу,щоб вона була смачною?

Кожна радянська людина їла кукурудзу, але не кожна вміє її правильно готувати. Чому у одних вона виходить смачною, ніжною і м'якою, а у інших - жорсткою, як підошва?

100932795_k1 (1)

Здавалося б, питання, як правильно варити кукурудзу, у народу, який пережив епоху правління Хрущова, просто не може виникнути. Проте в рецептах банального варіння кукурудзяних качанів існує маса неточностей і непорозумінь, які потребують пояснень і коригування. Тільки уникнувши цих помилок, можна сподіватися отримати дійсно смачні та їстівні качани, а не варену палицю, що по м'якості нагадує утикану цвяхами дубину.

10_1169

Вік має значення

Для тих, хто бажає дізнатися, як правильно варити кукурудзу, необхідно вміти визначати її вік. Як це робиться?
По-перше, за розмірами качана. Чим більше початок - тим менше шансів отримати хороший результат при варінні, хоч три години тримай її в окропі, хоч цілий день. Невеликі качани варяться набагато краще, і зерна у них виходять ніжніші і м'якші.
По-друге, за кольором та розміром зерен. Чим більше жовтизни увібрали в себе зерна, тим важче буде зварити такий початок, так як клітковина піддається тепловій обробці вкрай повільно і неохоче. Молодий качан має насіння ніжно-жовтого відтінку, причому ближче до кінчика вони починають сильно зменшуватися. У деяких випадках після варіння можна вживати не тільки зерна, але і гострий край качана.
По-третє, вік кукурудзи можна визначити за сьогоднішньою датою. Кукурудза в різних областях починає визрівати і збиратися по-різному, проте припустити і вгадати початок кукурудзяного сезону нескладно.

EI0712_32252_s4x3_lg

Не сип мені сіль на рану

Поширеною помилкою бажаючих швидше скуштувати м'якої соковитої кукурудзи є те, що вони плутають її з макаронами або пельменями. Солона кукурудза - це, звичайно, смачно, проте кухонна сіль діє на кукурудзяні зерна не найкращим чином. Інакше кажучи, вони остаточно дубіють, часом стаючи твердішими людських зубів.
Парадокс полягає в тому, що кукурудза, яку півгодини варили в несолоній воді, значно м'якша кукурудзяного качана, що плаває в солоному окропі більше п'яти годин. Сіль додається на кукурудзяний качан пізніше, вже в процесі прийому його в їжу. Тоді зерна виходять смачними, однак не встигають ввібрати в себе сіль і задубіти. У цьому і полягає один з головних секретів варіння кукурудзяних качанів, який вносить настільки великий переполох в книгу рецептів і на численних кулінарних форумах, де люди сумніваються, варити їм кукурудзу три години чи вистачить десяти хвилин.

1-07-2014, 22:50
Додав: sofi
Переглядів: 770
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: