Вхід
» » Як заощадити на продуктах

Як заощадити на продуктах

Як заощадити на продуктах

У більшості сімей велика частина доходів іде на продукти харчування. Як навчитися економити на продуктах і харчуватися повноцінно? Як вести себе в супермаркетах, щоб не здивуватися ціні, що вказана в чеку? Як правильно вибрати хороші продукти і недорого? Це цілком можливо, якщо дотримуватися наступних правил:

1. Не ходіть за продуктами на голодний шлунок. По-перше, ви візьмете більше, ніж збиралися. Очима можна з'їсти і весь асортимент супермаркету, а вдома ви побачите, скільки всього непотрібного набрали. По-друге, Вам буде хотітися набрати ті продукти, які можна швидко з'їсти: напівфабрикати, готову їжу, ковбаси, булочки.

2. Не купуйте напівфабрикати. Своє і смачніше, і корисніше. Можна всій сім'ї організувати вечір з ліплення пельменів. І з родиною поспілкуєтеся, і з дітьми пограєте і домашні пельмені виходять в 3 рази дешевше  магазинних.

3. Складайте меню на тиждень. Це дозволить вам не купити непотрібних продуктів і використовувати залишки продуктів.

4. Ходіть за покупками тільки зі списками. Список продуктів ви складете, коли будете складати меню на тиждень. Якщо вам захотілося чогось додатково, внесіть в меню наступного тижня.

5. Дисконтна карта магазину, в якому ви найчастіше скуповуєтеся, допоможе вам економити від 3 до 7%.

6. У супермаркетах аналогічний товар, але за нижчою ціною знаходиться на нижніх полицях. А чим глибше товар, тим він свіжіший. На рівні ваших очей завжди найдорожчий товар.

7. Якщо якийсь продукт у вашій родині ви вживаєте постійно і багато, можна закупити його оптом. Або скооперуватися з родичами і друзями.

8. У сезон овочі на ринку свіжі, тобто пролежать довше. До кінця торгового дня продавці намагаються скинути ціну, а можна і самому поторгуватися.

9. Намагайтеся скласти своє меню з урахуванням сезону на овочі. Це суттєво економить витрати, і користі від таких овочів більше, ніж від привезених.

10. У сезон заморожуйте овочі та фрукти. Взимку у вас буде різноманітне і корисне харчування. Добре заморожуються кабачки, кукурудза, перець, квасоля. Як вам варена кукурудза в лютому? Фрукти і ягоди можна заморозити і поступово переробляти взимку. Наприклад, готувати джем, варення, варити компот. На солодку випічку не доведеться купувати «золоту» полуницю і вишні.

11. Заготівля на зиму теж істотно дозволяє економити. Якщо влітку закупити корнішони, то вийдуть вони вам в 10 разів дешевше. Я не пропоную заготовлювати все підряд. Визначтеся, які консерви ви найчастіше купуєте. Кетчуп і соуси теж не складно приготувати.

12. Не забувайте, що з курячих крилець можна зварити відмінний суп, а з голови риби - юшку. Може, варто витратити час на оброблення курки і риби?

Якщо дотримуватися цих нескладних правил, то ви помітите, що ваша сім'я стала харчуватися різноманітніше і корисною їжею, а витрати на харчування зменшилися.

Як заощадити на продуктах

 

12-09-2013, 12:25
Додав: sofi
Переглядів: 3274
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: