Вхід
» » Як зберегти любов і сім'ю

Як зберегти любов і сім'ю

Любіть один одного або декілька порад від Дейла Карнегі.

Правило 1.  Ні в якому разі не чіпляйтеся.

З усіх винаходів, коли-небудь придуманих дияволами пекла для руйнування любові, нападки і докори є самими убивчими. Вони діють безвідмовно. Як укуси королівської кобри, вони завжди знищують, завжди вбивають.

 

Правило 2 Не намагайтеся переробляти свого партнера .

Для успіху в шлюбі потрібно значно більше, ніж знайти відповідну людину: потрібно самому підходити їй.

Скажіть дитині або підлеглому, що він тупиця, що він ні до чого не здатний, що у нього немає до цього дару і що все, що він робить, - неправильно, і ви позбавите його всякого стимулу.

Але вчиніть навпаки: не скупіться на заохочення, покажіть справу таким чином, щоб вона виглядала легко здійсненною, дайте людині відчути, що ви впевнені в його здібностях - впоратися із завданням, що у нього навіть особливий, тільки не розвинений дар до вирішення подібних завдань, і він, щоб домогтися успіху, буде займатися вирішенням справи безперервно.

Правило 3 .  Не критикуйте.

Катерина II правила найбільшою імперією. У її владі були життя і смерті мільйонів підданих. У політиці вона часто була жорстоким тираном, розв'язувала безглузді війни і виносила вирок до страти десяткам своїх ворогів. Однак, якщо у кухаря підгорало м'ясо, вона нічого не говорила, а тільки посміхалася і їла настільки покірно, що це могло б бути прекрасним зразком для наслідування деяким чоловікам.

Правило 4.  Будьте щиро вдячні.

Необхідно, щоб чоловік не забував належним чином оцінити зусилля жінки добре виглядати і красиво  одягатися. Чоловіки завжди забувають, якщо тільки  взагалі вони знають про це, наскільки глибоко жінок цікавить одяг.

Кожен чоловік знає, що ласкою він може домогтися від своєї дружини чого завгодно, і вона нічого не зажадає натомість. Якщо зробити кілька душевних компліментів про те, як вона добре господарює і як допомагає йому, вона буде економити кожен рубль. Якщо сказати дружині, як добре вона виглядає в торішній сукні і як воно їй йде, то дружина не проміняє її на сукню самої останньої паризької моди.

Правило 5.  Проявляйте трішки уваги.

Навіщо чекати, поки ваша дружина зляже до лікарні, для того щоб піднести їй букет квітів? Чому б не принести їй кілька троянд завтра ввечері? Ви любите експерименти? Спробуйте. Подивіться що вийде.

Правило 6.  Будьте ввічливі.

Грубість - рак, який пожирає любов. Кожен знає про це, але  ми проявляємо набагато більшу ввічливість по відношенню до чужих, ніж до своїх власних родичів.

Багато людей, що не дозволяють собі різко сказати що-небудь покупцеві або діловому партнерові, не замислюючись, покрикують на своїх дружин. Але ж для особистого щастя це набагато важливіше,  більше необхідне, ніж робота.

Зрештою, шлюб - це ряд звичайних епізодів. І горе подружній парі, яка не звернула належної уваги на вислів:

Не те затьмарює мої дні, що йде любов,

А те, що вона йде через дрібниці ...

Правило 7.  Прочитайте хорошу книгу про сексуальну стороні шлюбу.

Секс є лише однією з потреб  у подружньому житті,  але якщо сексуальні відносини не в порядку, ніщо інше не буде в порядку. Дуже прикро, що  розпадаються шлюби і калічаться життя через неуцтво в області самого природного і важливого інстинкту?

І останнє.  Якщо сім'я схильна до емоційної підтримки, то подружжя воліють не обрушувати один на одного купу дрібних службових неприємностей. Із запасу вражень, накопичених протягом робочого дня, відбирають добрі враження, що піднімають настрій. Якщо сумні новини приховати неможливо, делікатний партнер не посилює сумне враження, "підспівуючи" на теми власного смутку.  Співчуття, ділова порада, трохи  гумору  - напруга знята. На ранок чоловік вирушає на роботу заспокоєний, націлений  на конструктивні дії. І колегам теж дістанеться дещиця його впевненості. І труднощі, неминучі при всякій роботі, долаються легше.

 

8-09-2013, 00:13
Додав: sofi
Переглядів: 3317
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: