Вхід
» » Правила гарної дружини

Правила гарної дружини

Зберегти відносини - завдання не з простих. Доведеться йти на поступки і дотримуватися 12 нескладних правил. 

1. Не прагніть бути бездоганною дружиною! Навіть якщо вам вдасться стати "самою досконалістю", це тільки ускладнить відносини: адже будь-якій людині цікаво спілкуватися з особистістю, а не з роботом, схибленим на господарстві ".

2. Забороняється! Зовсім не готувати вечерю! Весь час купувати пельмені і втомленим голосом просити їх зварити. Говорити йому все, що заманеться, і коли прийде в голову. Окупувавши диван, томливо просити тістечок, якщо їх немає в холодильнику!

3. Коли вас щось не влаштовує, психологи рекомендують висловлювати претензії у формі "я-повідомлень". Тобто замість "ти завжди ...", "мені хотілося б, щоб ти ...". Але й у цієї тактики є одне "але": якщо ви раз і назавжди "перевтілитеся" в розважливо-непрошибного психоаналітика, ваш чоловік, швидше за все, почне вас боятися ". Іноді" добра сварка "без образливих уколів і з бурхливим примиренням додасть в відносини "перцю". Адже вічний штиль - це нудно!

4. Забороняється! Сипати надто багато "перцю", перемежовуючи все це триповерховими лайками. Ще гірше - тільки що і тут же ридати, зарившись обличчям в улюблену кішку ...

5. Наполеглива пропозиція зайнятися сексом, що надходить від жінок - помилка. Діючи таким чином, ми привчаємо його до думки, що ініціатива повинна виходити від жінки. Чоловік за своєю природою - завойовник, йому просто необхідно іноді когось добиватися.

6. Забороняється! Помітивши, що чоловік остинув до вас і його почуття пригасли, спробуйте його "розворушити" всіма правдами і неправдами. Наприклад, танцюйте стриптиз на столі, з'ясовуйте стосунки до хрипоти або гарячково шукайте будь-які способи порятунку шлюбу.

7. Не прагніть до досконалості, залишайтеся живою людиною зі своїми перевагами і недоліками! На думку психологів, "сама чесність" викликає у чоловіків комплекс неповноцінності - важко відповідати ідеалу!

8. Коли чоловік мовчить, жінка уявляє найгірше. Розлюбив! Знайшов іншу! Не приймайте його мовчання на свій рахунок. Чи не висловлюйте невдоволення його потребою усамітнитися. Не намагайтеся проявити турботу, задаючи питання типу "що сталося?" або "що ти відчуваєш?". У кращому випадку ви почуєте вичерпну відповідь "все в порядку". У гіршому - отримаєте порцію роздратування. Сходіть в гості, в SPA-салон, пройдіться по магазинах. Ваш супутник оцінить вашу тактовність і віру в те, що він сам може впоратися зі своєю проблемою ".

9. Забороняється! Присвячувати вільний час міні-розслідуванню: періодично перевіряти його електронну пошту і читати SMS, щоб докопатися до справжньої причини його поганого настрою.

10. Будь-яка жінка залишається загадкою для чоловіка. І навпаки ... Так, чоловікові ніколи не дізнатися на 100%, чого хоче жінка, а жінці ніколи не зрозуміти, як можна мирно заснути рівно через 5 хвилин після грандіозного скандалу!

11. Найдовший і міцний союз не скасовує гри, флірту і кокетування. Не ставайте прочитаною книгою. Грайте різні ролі, дивуйте, шокує, завжди будьте непередбачуваною.

12. Забороняється! Косметичні процедури, дієти, боротьба з целюлітом і випадінням волосся - ці теми краще залишити для подружок. Нехай ваш супутник вважає, що ваш чудовий колір обличчя - дар матінки-природи, а не плід багатогодинних зусиль косметолога!

 

23-08-2013, 17:03
Додав: eva
Переглядів: 3764
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: