Вхід
» » Чи вміємо ми бути щирими людьми?

Чи вміємо ми бути щирими людьми?

Бути щирим - вкрай складно. Але це якщо мова йде про дорослу людину. А подивіться на дітей? Деяким з них, і правда, можна було б промовчати, а ні, їх щирість - це і є дитяче життя. Чисте, безпосереднє, живе. Без озирання, без страхів за сказане чи за те, що прийшло на розум, без суспільних установок.

щирість

У дитинстві ми всі були щирими. Ми плакали, коли нам було боляче; верещали від захвату новорічним ранком, отримуючи подарунок; злилися на Зойку за те, що не дала почитати свій щоденник мені, а дала Свєткі. Світ міняв чорне забарвлення на біле або рожеве швидко - разом з вирішенням проблеми. І не залишалося в душі образ, осаду, тіні. Нам було ніколи збирати в собі негатив.

А зараз ми немов кораблики в скляних пляшках... Дивимося на світ через щілину.

Ставши дорослими, ми втрачаємо здатність бути природними і щирими. Ми брешемо собі, брешемо іншим, брешемо світу. Нехай ця брехня «невинна», не небезпечна для суспільства. Нехай. Але для нас самих це непоправна втрата частинки наших душ.

 

На жаль, на брехні в житті тримається дуже багато чого. Назвемо це не брехнею чи нещирістю, а назвемо тим, що приховано, невідомо нікому, крім нас.

Я стала замислюватися, в якій частині мого життя проявляються самі нещирі стосунки? Де знаходиться те, що знаю тільки я? Виявилося, що найменше про мене знають в робочому колективі, а я разом з тим приховую від самої себе той факт, що саме ця робота мені не подобається. Ось такий клубок нещирості з усіх боків. Мої колеги - люди дуже хороші. Я - теж ніби не найгірша людина. А щирості у відносинах немає. Може, вона й не повинна бути на роботі? Мовляв, що ж це буде за робота така, якщо мене там будуть бачити наскрізь?

іскренность1

Але в моєму розумінні щирість - це не «виносити сміття з своєї хати» і не нести його на роботу. Ні. Йдеться про мої здібності в даній області, про мої бажання чогось досягти саме на цьому підприємстві, про моє задоволенні тим, що я там роблю. Зізнатися щиро собі в тому, що мені не до душі, і що робиться багато з примусу. Без озирання на заробітну плату і зручність за багатьма пунктами (графік, близькість до будинку, лояльність керівництва і т.д.).

Я зрозуміла, що займаю чуже місце. Всерйоз. Я працюю в половину своїх сил, мій потенціал давно вичерпаний, так як він зовсім не в цій сфері мав застосовуватися. Пропрацювавши 13 років в оптовій торгівлі, я вирішила стати щирою з усіма і піти.

А якби я була щира з собою 20 років тому!! То цього жалю просто не було б, так як замість економічного ВУЗу я б вибрала факультет журналістики.

 

Хто я, а хто - моя сім'я?

А хотіли б ви навчитися читати думки близьких вам людей? Чоловіка або дружини, наприклад. Навіть уявити важко, що за щирість полізла б у нас з усіх боків. Її напору багато хто б не витримав.

Але ж і без зчитування думок в сім'ю можна додати щастя. Варто тільки стати щирими у відносинах, варто почати говорити про свої бажання правильно і своєчасно. Не тиснути партнерів жорстким «хочу», а шукати благо для всіх.

іскренность2

У жінок залишається дуже багато нереалізованих бажань, так як ми віддаємо більше, ніж отримуємо. Але щоб почати отримувати те, що нам потрібно за природою нашої жіночої душі, нам треба бути щирими. Спочатку з собою. Потім з чоловіком. З дітьми. З батьками.

Наша щирість обов'язково дасть плоди для всіх. Не тільки сімейні відносини стануть чистішими і гармонійнішими, а і наші відносини з друзями, і навіть з соціумом в цілому.

 

Від цього виграють усі.

Що буде, якщо разом з нами по життю крокуватимуть щирі люди? Зникнуть страхи. Страх бути ошуканим, страх розділеності зі світом, страх непзрозумілості і безвиході.

Легше буде дарувати людям любов, так як ми будемо знати, що саме їм потрібно і як вони хочуть це отримати. У відповідь же ми будемо отримувати тільки те, що потрібно нам самим. Адже ми щиро озвучили, яких емоцій потребуємо. Ми висловили бажання. Ми позначили свою потребу.

Дорослі можуть сприймати світ так, як його сприймають діти. Вони просто забули про те, що жити - так просто.

Литвинова Юлія.

5-07-2014, 16:04
Додав: sofi
Переглядів: 579
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: