Вхід
» » Молодість і розквіт сил

Молодість і розквіт сил

Бути молодим і здоровим у всі часи модно. Суспільство перестало ставитися до старості як до етапу зрілості, життєвого досвіду, мудрості. Всі ми розуміємо, що старіння неминуче. І боїмося невідомості, боїмося виявитися непотрібними. Ця боязнь для нас є стресом. А стрес віддаляє нас від молодості. Виходить замкнуте коло.

Але вихід є! При уявному «проектуванні» свого життя треба страх перед старістю замінити відчуттям щастя "жити тут і зараз». Жити в гармонії і рівновазі.

Для цього нам треба жити в здоровому довкіллі. Харчуватися тільки чистими і корисними для здоров'я продуктами. Думки повинні бути тільки позитивні і творчі. Тобто злагоджена робота організму можлива лише при внутрішній гармонії нашого  внутрішнього і зовнішнього світу, гармонії тіла і свідомості.

Молодість і розквіт сил

Куріння і стреси прискорюють старіння, призводять до появи пігментних плям, целюліту і навіть до раннього клімаксу. Медицина впоратися з цими проблемами не може. Вона тільки на час прибирає симптоми. Тому що медицина не враховує стан свідомості людини, спосіб її життя, загальний настрій психіки, тобто причину захворювання.

Майбутнє за науками, що вивчають людини з точки зору єдності її свідомості, духу і тіла. Тільки цілісна людина володіє безмежними здібностями. Сила думки людини безмежна. Вона здатна творити чудеса. Навчитися підвищувати свою силу, внутрішню гармонію і енергію людині необхідно.

Молодість і розквіт сил

Давно відомо, що молодість - це стан душі, а не тіла. Старіння - це результат заниженої самооцінки, дріб'язкових переживань, комплексів, пошуку винних. Думки, того хто молодий духом, завжди сповнені оптимізму, завжди конструктивні й сповнені надій. Вони дають нам оптимізм і бажання жити.

Всі ми знаємо, що треба харчуватися правильно, не допускати в свій розум поганих думок, жити в ладу з природою, що «рух-життя». Виконувати ці нехитрі заповіді не так вже й складно. Плоди цього здорового і гармонійного способу життя перетворять процес згасання в процес розквіту сил. 

 

«Людина завжди і у всьому звинувачує природу і долю, хоча доля 
не що інше, як відлуння його характеру, пристрастей, помилок і слабкостей ».
(Сократ) 
Автор: Тетяна Демиденко
4-09-2013, 20:57
Додав: sofi
Переглядів: 760
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: