Вхід
» » Гармонія - запорука краси

Гармонія - запорука краси

Кожному хочеться зберегти здоров'я, молодість, красу. Але еліксир безсмертя, на жаль, не знайдений. Вид в'ялої шкіри на обличчі літньої людини нагадує про кінець життя. Але старість - зовсім не зовнішній ворог. Це результат пороків прожитих літ. Коли старість виявилася страшною і самотньою, це, швидше за все, наслідок невдало прожитого життя.

У старості людина зустрічається з тією реальністю, яку вона сама собі протягом життя напрацювала. А вся справа в невігластві. Соціум не вчить нас здобуття внутрішньої краси. Щоб обдурити себе і оточуючих ми починаємо маскувати свій страх перед старінням.

Ми пускаємося в погоню за дорогою косметикою, підтяжкою шкіри та іншими складними процедурами. Надягаємо і намагаємося зберегти на собі «маску молодості».

Тільки от таємне завжди стає явним. Нажиті за життя стреси, хвороби, погані звички виявляються на поверхню, наближаючи закономірний фінал.

Як би кардинально ми не змінювали і не маскували свою зовнішність - це марна трата часу і грошей. Тому що в основі краси зовнішньої, лежить краса внутрішня. Внутрішня краса відображає справжню гармонію людської сутності.

З давніх часів відомо, що існуємо ми у двох світах: зовнішньому і внутрішньому. Життя людини є результатом його власних думок. У внутрішньому світі ми проектуємо своє життя. У зовнішньому світі ми реалізуємо свої плани і задуми. Місцем зустрічі і контактів наших двох світів є наше тіло.

Знаходячи гармонію

Наше обличчя і тіло відображають стан нашої душі. Якщо людина не ладнає сама з собою, відчуває емоційний і фізичний дисбаланс, вона втрачає внутрішню рівновагу, а це - стрес. У результаті людина занедужує. Виходить, що людина сама стала причиною своїх хвороб і своєї «негарної старості».

Порушення гармонії в одній сфері життя веде до порушень у всіх інших сферах. Ніяка косметика не відродить блиск в очах і не замаскує зморшки.

Мірою внутрішньої гармонії вважається здоров'я. Знайти і зберегти внутрішню гармонію - значить здобути і зберегти внутрішню красу і гідно пройти шлях «дорослішання».

12-09-2013, 13:21
Додав: sofi
Переглядів: 847
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: