Вхід
» » Місце зустрічі змінити можна і необхідно

Місце зустрічі змінити можна і необхідно

У статті  «Знаходячи гармонію»  ми подивилися на наше тіло як на місце зустрічі наших думок і реальних справ. Порушення балансу в одній сфері життя веде до порушень рівноваги в інших сферах.

Вірно, на щастя, і зворотне твердження. Набуття рівноваги і гармонії в одній зі сфер життя милостиво позначається на житті в цілому. Піклуючись про своє тіло, ми стаємо витривалішими, сильнішими і стійкішими до стресів, а значить здоровішими.

Фізичні вправи надають тонус м'язам, а заодно надають впевненість в собі і силу. Існує безліч оздоровчих систем, фітнес клубів, басейнів, баз різних видів спорту. Вибір за нами.

Найпростіший і доступний спосіб підтримувати себе в хорошій формі - це ходьба. Ходіть пішки щодня, а краще пройтися пішки і вранці і ввечері хоча б кілометра по чотири. При цьому дихати треба тільки носом.

Прекрасно гармонізують тіло і свідомість вправи йоги. В даний час йога-найкорисніша і доступна система оздоровлення. Вона здатна омолоджувати організм і відсувати хвороби.

Здоров'я по йозі - це не відсутність хвороб, а рівновага тіла, свідомості і духу. Спокійні вправи йоги допомагають мати гарне самопочуття, менше засмучуватися і більше радіти життю.

Спокійні регулярні вправи сприяють злагодженій роботі фізичного тіла в оптимальному режимі. Вони знімають м'язові напруження і облагороджують мислення.

Оздоровлюючи свій організм фізичними вправами, ми одночасно приводимо до гармонії та рівноваги свою свідомість і свій дух.

27-08-2013, 04:12
Додав: sofi
Переглядів: 681
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: