Вхід
» » Відносини після розлучення

Відносини після розлучення

Відносини після розлученняПісля того, як в паспорті з'явилася нова печатка, печатка про розлучення,  стосунки між колишнім подружжям тривають. От тільки питання, як? Чи змогли колишнє подружжя залишитися хоча б по відношенню один до одного людьми?

Як шкода що дуже часто, люди, що колись любили один одного , після розлучення перетворюються на заклятих ворогів. Ті люди, що клялися один одному у вічній любові намагаються зробити якомога болючіше один одному.

Відносини після розлучення

У чому тут причина?

Адже ясно і зрозуміло, що розлучення це просто наслідок, а причина була раніше і набагато глибше, ніж здається сторонньому глядачеві на перший погляд. Та й сперечатися навіть не збираюся, але якщо як то сказати загальною фразою, то причина-це образа.

Ось виходить, хтось когось образив і далі ця образа почала зростати, як сніжок пущений з гірки, що перетворюється на сніговий ком. 

А що робить сніжний ком, що котиться з гори?

 

Абсолютно вірно, змітає все на своєму шляху.

Ось аналогічно і образа зростає, переростаючи любов, повагу і прихильність. А чому вона так росте і не убуває? Все просто - скривдити ми намагаємося у відповідь, в помсту теж зробити боляче. Тому все переплітається і посилюється. І прийнявши рішення розлучитися здавалося можна поставити крапку і забути.

А ось тут і виявляються не менш страшні підводні камені відносин. Вся біль міцно вчепилася в думки і всі дії спрямовані на помсту.

І знаєте що цього найбільше засмучує?

 

Що в цій ситуації якось зовсім мало думають батьки про своїх дітей, про те що їхні діти відчувають. Адже діти і так переживають, те що батьки не разом, так навіщо їх зайвий раз травмувати не потрібними і безглуздими сварками? 

Адже якщо задуматися, то як всім буде легше жити, якщо  відносини після розлучення  зберігати якщо вже не дружні, а цивілізовані. Для цього треба пробачити і відпустити, хіба є сенс у тому, щоб псувати життя собі, своїм близьким і особливо дітям.

Ні не варто. І є такий простий спосіб як відпустити образи: береться аркуш паперу і треба написати всі  претензії, що залишились, всі образи і біль, все що накопичилося і залишилося не висловленим. Потім запалюємо листок і як листок зникає у вогні, так разом з попелом відпускайте образи, відпускайте і не чіпляйтеся.

А тепер в душ, остаточно змити весь негатив, що не давав вам жити повноцінним життям. Стало легше, правда?

І ось ще один крок: подякуйте минуле і тій людині, що з вами була поруч, за все що було, за все хороше і за всі ті уроки що ви винесли з цих відносин. І все, ставимо на цих відносинах крапку, велику крапку і не здумайте ставити три крапки!

Що тепер робити? Йдемо на вулицю, радіємо теплим променям сонця, ранковій пісні солов'я. Беріть ваших дітей і в парк, або до моря, в ліс або просто на дачу, головне свіже повітря, ваші діти і щаслива посмішка на вашому обличчі!

Сили відновлені, от і добре, можна подумати і про нові стосунки. Прийшла пора заводити нові стосунки після розлучення .

Тільки варто врахувати всі уроки минулого і для себе вирішити, які якості ви хочете бачити в новому обранцеві, щоб не  розчаруватися знову.

І не варто поспішати, або йти у будь-кого на поводу, слухайте себе, свої почуття і нашу жіночу інтуїцію (хоч чоловіки над нею і сміються, а даремно) ...

Любові і щастя!

30-08-2013, 16:15
Додав: sofi
Переглядів: 688
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: