Вхід
» » У чому сенс життя?

У чому сенс життя?

Про сенс життя поговоримо? Ви задавалися коли-небудь  питанням, що  таке життя? Я задавала собі це питання. Виходить така цілком проста відповідь: життя це низка зльотів і падінь, зміна білих і чорних смуг.

 

Я знаю і прекрасно розумію, що треба простіше і спокійніше дивитися на життя, сприймаючи все, що дається в житті легко і з вдячністю. Але все ж не дивлячись на все це розуміння, на всі ці знання, в одну з чорних смуг чомусь гостро постало у мене в свідомості питання: а в чому сенс життя, мого життя?

 

Про сенс життя  раніше не замислювалася, а просто жила. Почавши шукати відповідь на питання про сенс життя, я чомусь спочатку впала в зневіру. Висот великих я не досягла, прибутковим бізнесом не володію, не живу в триповерховому особняку, та зовнішніми даними як у фотомоделі теж не володію, і пішла заглиблюватися в себе і своє життя, шукати мінуси і недоліки ...

 

Не знаю скільки б я ще знайшла мінусів, віддаляючись від головного, віддаляючись від відповіді на питання про сенс мого життя.

У чому сенс життя?

Добре, що  це копирсання в собі включило мою свідомість: стій, ти що твориш, як це ти не бачиш сенсу в житті, а ну давай зберися і подивися на речі реально!

Благо, що є такі внутрішні гальма. Я встала, не приховую, переборовши себе, прийняла для початку душ, потім випивши ароматної кави почала розглядати своє життя з іншого боку.

І я почала розуміти, що по-перше раз я з'явилася на світ, то в цьому був спочатку закладений сенс, не нами людьми, а Всесвіту. Я була потрібна тим людям з якими життя і доля мене звела в дитинстві і юності ...

Сенс був у тому, щоб зустріти хлопця, полюбивши його створити сім'ю, народити сина. Адже, погодитеся зі мною, що народити людину мало, її треба виростити і виховати, вклавши в неї всю свою любов і теплоту.

Чи це не сенс мого життя на тому етапі?

А всі ті мої знайомі, приятелі, друзі, яким я коли небудь змогла допомогти, підставивши своє плече або простягнувши назустріч дружню руку? Да може просто посидівши за чашкою кави і вислухавши все наболіле, всі радощі і біди ... Сенс у тому, що я була потрібна всім їм в якийсь важливий для них момент їхнього життя.

І я впевнена, що і в тому, що я зараз звертаюся до вас зі сторінок моїх статей є сенс. Адже хтось прочитає для себе цікаву і потрібну інформація, або навіть не дізнавшись нічого нового, але проведе паралель зі своїм життям і зможе підбадьоритися і більш впевнено йти на зустріч новому дню і в цьому я бачу сенс. А коли мені пишуть у відповідь на мою статтю спасибі, то безспірно сенс очевидний.

У чому сенс життя?

Про сенс життя  свого у мене більше не залишилося сумнівів і питань. Я знайшла сенс свого життя, він в кожному дні і в кожній дії, варто лише озирнутися навколо!

4-09-2013, 23:10
Додав: sofi
Переглядів: 1154
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: