Вхід
» » Як позбутися рубців після прищів

Як позбутися рубців після прищів

Шрами після прищів хвилюють людей не менше, ніж самі прищі. Як позбутися від цієї проблеми, читайте в нашій статті.

Прищі і вугрі - це справжній головний біль, від якого хочеться позбутися раз і назавжди. І сьогодні існує безліч методик позбавлення від цієї проблеми. Однак після видалення прищів і чищення обличчя можуть залишатися рубці, які довго не проходять. Таким чином, одна проблема плавно переходить в іншу. На місці прища утворюються шрами, які в естетичному плані також доставляють занепокоєння. Численні ямки, мають червонувате забарвлення, можуть знизити самооцінку людини. До того ж, деякі шрами можуть бути болісними.

Як це відбувається?

Перед тим, як поговорити про методи видалення шрамів після вугрів і прищів, давайте розберемося, яким чином утворюються шрами і якими вони бувають. Отже, після того, як організм впорався із запальним процесом, на місці прища починає утворюватися грануляційна сполучна тканина, за допомогою якої і відбувається процес загоєння. Самі рани від прищів зменшуються, на їх місці утворюються колагенові і еластинові волокна.

Які бувають рубці?

Розрізняють такі види шрамів після вугрової хвороби:

  • Атрофічні - типи рубців, які нагадують овальну або прямокутну ямку. Атрофічні рубці, зазвичай, тілесного кольору. Вони бувають закругленими, прямокутними і сколеними.
  • Келоїдні рубці - шрами, що викликають свербіж і хворобливі відчуття. Хороша новина в тому, що келоїдні рубці досить рідко виникають на обличчі.
  • Фізіологічні шрами - практично непомітні рубці, які відносно швидко гояться.
  • Гіпертрофічні рубці - мають опуклу форму, а також мають рожевий або червонуватий колір. Гіпертрофічні рубці виникають через утворення занадто великої кількості сполучної рубцевої тканини, тому вони досить щільні на дотик.

Яким повинен бути ефект від лікування?

Давайте ж розберемося, на що повинні бути спрямовані лікувальні процедури при видаленні шрамів після прищів. У першу чергу необхідно досягти вирівнювання шкірних покровів, щоб поверхня обличчя знову стала гладкою і нерельєфною. Також необхідно максимально зменшити запальний процес і поліпшити обмінні процеси в шкірі. Дуже важливо для збереження здорового зовнішнього вигляду відновлення регіонального кровотоку.

З вищесказаного очевидно, що видалення шрамів - це комплексне лікування, що вимагає від пацієнта часу і терпіння.

Методики видалення шрамів

  • Хімічний пілінг. Пілінг - це косметична процедура, в ході якої видаляється (відлущується) ороговілий шар шкіри. Після процедури шкіра набуває більш свіжого кольору і вигляду. У залежності від конкретної ситуації застосовуються серединні і глибокі хімічні пілінги. При серединному пілінгу хімічні реагенти проникають в більш глибокі шари епідермісу, а базальна мембрана залишається недоторканою. У разі глибокого хімічного пілінгу впливу піддається і базальна мембрана. В якості хімічних реагентів для пілінгу застосовуються фруктова, молочна, гліколева та інші кислоти.
  • Лазерна шліфовка. Це один з найпопулярніших методик, за допомогою якого видаляють рубці. Лазер дозволяє безболісно видалити поверхневий шар шкіри разом з рубцями, зморшками та іншими утвореннями.
  • Мезотерапія. Лікувальний ефект при мезотерапії досягається шляхом введення під шкіру специфічних інгредієнтів: біологічні субстрати, вітаміни, біологічні інгредієнти шкіри та інші активні компоненти.
  • Дермабразія. Суть методу дермабразії полягає у видаленні епідермісу за допомогою спеціальних косметичних шліфувальних інструментів. Дермабразію можна назвати механічним пілінгом, ефективність якого доведена до максимуму.
  • Хірургічний метод. У разі великих рубців можна вдатися до більш радикального методу - хірургічне видалення рубця.
23-08-2013, 04:01
Додав: eva
Переглядів: 2698
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: