Вхід
» » Комплекс вправ для стегон і сідниць

Комплекс вправ для стегон і сідниць

Відомо, однією з найбільш уразливих частин жіночого тіла є стегна і сідниці. Це є особливістю будови жіночого тіла, і за відсутності фізичних навантажень вони швидко старіють. М'язи втрачають обсяг, в наслідок чого, внутрішня сторона стегна і попа втрачають пружність.

Приділяючи всього 15-20 хвилин на день, на виконання цього ефективного комплексу вправ, ви усунете ці проблеми. І вже через місяць ваше тіло порадує вас своїми формами.

Комплекс вправ для стегон і сідниць

Вправи для внутрішньої сторони стегон

1. Початкове положення: Стоячи спиною до стіни, руки на поясі. Робимо прямою ногою дуже швидкі, короткі махи убік. Зверніть увагу, що махи ногою повинні виконуватися приблизно на висоту, рівну довжину вашої стопи. Повторіть вправу 10 разів для кожної ноги.

2. Початкове положення: Лежачи на спині, спертися на лікті. Робимо «ножиці».Ноги підняти на невелику висоту над підлогою (приблизно 10-20 см), робимо перехресні рухи ногами. Повторіть вправу 5-10 разів. 

3. Початкове положення: Лежачи на правому боці, м'язи преса, ніг і сідниць напружені. Праву руку завести за голову. Робимо невеликі махи правої ноги. Затримайте ногу у верхній позиції на декілька секунд, Потім поверніться у вихідне положення. Те ж повторіть для іншої ноги.

4. Початкове положення: Стоячи. Виконуємо ходьбу на місці з високим підніманням стегна. Походіть так до легкої втоми

Вправа для пружних сідниць.

1. Сидячи на краю стільця, ступні ніг нарізно. Тримайте спину прямо, руки на сидінні. Помістіть між колінами м'яч або диванну подушку. Стискайте предмет за допомогою м'язів стегон і затримуйтеся в цьому положенні на 1 хвилину. Потім короткий відпочинок на протязі декількох секунд. І знову напругу. Зробіть повтор вправи 10 разів.

2. Встати на коліна, руки на поясі. Сідаємо на підлогу вправо і вліво по черзі. Повторіть вправи по 10 разів в кожну сторону.

3. Впираючись спиною і потилицею в стіну, Робимо присідання. Потилицю, спину і сідниці від стіни не відривати. М'язи стегон і сідниць напружені. Затримайтеся в положенні напівприсіду на 1 хвилину. Повторіть 10 разів.

4. Стоячи, підійміть ногу, зігнуту в коліні, обхопіть коліно руками і притягніть його до грудей, затримаєтеся в цьому положенні на 20 секунд. Повторіть вправу з іншим коліном. Зробіть 5 підходів по 10 разів для кожної ноги з перервою в пару секунд.

5. Лягти на спину, ногами спертися об стіну. Напружуючи сідничні м'язи, піднімаємо стегна і таз від підлоги. Робимо 2 підходи по 10 разів.

 

Виконання цього ефективного комплексу займе у вас не більше 10-15 хвилин на день. Займайтеся через день, даючи м'язам відновитися, і до весни у вас будуть ніжки і попка гідні захоплення.

Успіху і терпіння вам!

 

4-09-2013, 13:42
Додав: sofi
Переглядів: 1558
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: