Вхід
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
7-10-2014, 14:27

Дієта при алергії. Елімінаційна дієта

Дієту при алергії лікарі рекомендують дотримуватися завжди і всім. Чи знаєте Ви, чому вона необхідна? Що можна їсти під час такої дієти? Дієта при алергії для дітей.
20-09-2014, 11:04

Морква для схуднення. Дієтичні рецепти зі свіжої моркви

Сьогодні знову говоримо про схуднення, продуктом, узятим за основу, буде морква. Руда красуня не лише джерело вітамінів, але і наша з вами смачна союзниця в боротьбі із зайвими кілограмами. 
17-04-2014, 12:24

Шоколадна дієта для схуднення

Чомусь завжди після свят приходить в голову світла думка про схуднення. Тільки щоб не виснажувати себе противним кислим кефіром або прісною гречкою цілий тиждень, а щоб їсти щось солоденьке, і при цьому кілограми втрачати. Така дієта дійсно є, і називається вона
17-04-2014, 12:23

Розвантажувальні дні для схуднення

Зробити так, щоб обридлі скинуті насилу кілограми своїм поверненням не зіпсували вам настрій, можна за допомогою розвантажувальних днів. У цей період можна очистити організм від покладів непотрібних шлаків і оздоровити його. Проводити розвантажувальні дні для
17-04-2014, 12:19

Кефірна дієта для схуднення

На сьогоднішній день існує маса програм схуднення, які були розроблені найвідомішими дієтологами. Вибираючи одну з таких дієт, варто пам'ятати про те, що меню повинно містити оптимальну кількість білка. Справа в тому, що при його відсутності порушуються функції
17-04-2014, 12:15

Яблучна дієта для схуднення

У разі, коли необхідно швидко і ефективно схуднути, на допомогу прийде яблучна дієта для схуднення. Для дієти можна скористатися будь-яким сортом яблук. До того ж яблука дозволяється вживати як свіжими, так і вареними, печеними чи тушкованими.
5-04-2014, 15:44

Меню дієти для набору ваги

Щоб скласти меню дієти для набору ваги, варто для початку усунути деякі стереотипи, які зустрічаються у тих, хто прагне видужати. Не потрібно їсти якомога більше, рясна їжа не встигає перетравитися і починає гнити і бродити в кишечнику, що, врешті-решт, закінчується хворобами.
5-04-2014, 15:17

Чому ввечері так неможливо хочеться їсти?

Дуже часто людей, що прагнуть схуднути, хвилює питання: чому ввечері, а деяким і вночі, хочеться їсти? Багато людей вранці не мають апетиту і пропускають сніданок, однак, знайти людину, яка не хотіла б повечеряти, складно, швидше неможливо. 
12-02-2014, 19:33

Янтарна кислота при схудненні: прискорення обміну речовин

Поки дієтологи сперечаються, наскільки ефективна бурштинова кислота для схуднення, вчені вже давно експериментально довели, що вона продовжує життя. Непоганий побічний ефект, чи не так? 
12-09-2013, 06:37

Шкідливі дієти

На що тільки не йде людина, щоб позбутися від ненависних кілограмів, до цього підштовхує насадження засобами масової інформації культу стрункого тіла. Всі моделі як на підбір високі і худі, будь-який одяг на них виглядає добре.