Вхід
» » » Необхідний компонент здорової дієти - ВОДА

Необхідний компонент здорової дієти - ВОДА

Вода є найважливішим і незамінним компонентом дієти. Давайте пам'ятати про те, щоб вона займала одну з головних позицій у нашому щоденному харчуванні.

Вода не дає нашому організму ніякої енергії, але без неї доросла людина ледь проживе кілька днів. Вона є основою піраміди харчування людини. Не дарма кажуть, що вода є «джерелом життя». 

Джерело води

Основним джерелом води для нашого організму, що забезпечує 62% денної потреби в ній, є напої. Другим - фрукти іовощі. Мало хто з нас знають, що джерелом води, крім уживаних нами напоїв, є також хліб і злакові продукти, і навіть м'ясо та продукти з нього. 

Заповнення втрати води

З огляду на те, що організм людини не може нагромаджувати воду, необхідно постійно його нею поповнювати для забезпечення правильності проходження життєвих процесів. Вважається, що в нормальних умовах слід випивати близько 2 - 2,5 літрів рідини на добу. Під час спеки або при інтенсивних фізичних навантаженнях потреба у воді зростає. Воду слід пити малими дозами, маленькими ковтками. Подача в організм великої кількості води за короткий час, призводить до неправильного її засвоєнню. У зв'язку з цим велика кількість води швидко організмом видаляється.

Мінеральну воду можна замінити овочевими або натуральними фруктовими соками. Не рекомендується вживання великої кількості солодких газованих напоїв або соків з додаванням цукру. Міцна кава або чай можуть навіть збільшувати рівень зневоднення. 

Значення води в організмі людини

  • Всі процеси, що відбуваються в організмі, вимагають її присутності
  • Основа дієт, особливо тих, які призначені для схуднення
  • Недостатнє надходження води призводить до зневоднення організму і може стати причиною: безсоння, дратівливості, відсутності апетиту і ослаблення фізичної сили.
3-09-2013, 14:20
Додав: sofi
Переглядів: 3399
Рейтинг:
  
.
Коментарі 1
astosaups 24 червня 2013 09:42
Спасибо за статью
Цитувати          1
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: