Вхід
» » » Шкідливі дієти

Шкідливі дієти

На що тільки не йде людина, щоб позбутися від ненависних кілограмів, до цього підштовхує насадження засобами масової інформації культу стрункого тіла. Всі моделі як на підбір високі і худі, будь-який одяг на них виглядає добре.

 

Все це молоді дівчата і хлопці бачать з малого віку, тому досягнувши етапу дорослішання і зіткнувшись з проблемою зайвої ваги, починають випробовувати на собі різні дієти, у тому числі і шкідливі.

 

У сучасному світі винайдено стільки методик харчування, всіляких дієт і розвантажувальних днів, що їх різноманітність просто лякає. Часом винаходяться такі дієти, які навіть можуть нашкодити організму і викликати серйозні наслідки.

 

Шкідливі дієти

Будь-яка дієта грунтується на обмеженні вживання того чи іншого продукту, а часом необхідна і повна відмова від нього. Людський організм так влаштований, що заборонений плід для нього стає настільки бажаним, що це може перерости в нав'язливу ідею.

 

Наприклад, для любителів солодкого і борошняних виробів, відмова від тортика стає важким випробуванням, головою він розуміє, що хоче схуднути і для цього потрібно відмовитися від випічки, але на підсвідомості тяга стає дуже сильною, торти можуть снитися навіть уві сні.

 

Все це веде до нервового перенапруження, дратівливості, люди зі слабкою силою волі можуть зірватися, а це, в свою чергу, викликає почуття провини і депресію.

 

Дуже шкідливі монодієти, особливо тривалі. Для повноцінного протікання всіх життєво важливих процесів людині необхідні жири, білки і вуглеводи, а виключення тієї чи іншої групи на тривалий час веде до небезпечного порушення обміну речовин. Також такі дієти ведуть до нестачі вітамінів і мінералів, тому щоб згладити шкоду від монодієти, потрібно завжди додатково приймати вітамінно-мінеральні препарати.

 

Дієти з використанням лікарських засобів

Існує думка, що для ефективного скидання зайвих кілограмів потрібно приймати лікарські препарати, серед яких великою популярністю користуються проносні і сечогінні. Але зловживання цими препаратами може завдати шкоди здоров'ю, а при відміні таблеток вага дуже скоро приходить до початкової позначки. В результаті починаються проблеми з серцево-судинною системою, нирками, запори і депресія.

Деякі препарати для схуднення можуть викликати залежність, що не кращим чином позначиться на здоров'я в майбутньому.

Екзотичні способи схуднути 

Серед методів схуднення існують такі, які можуть шокувати, але, тим не менш, вони теж користуються популярністю серед людей, що прагнуть до стрункої фігури. Йдеться про занесення в організм паразитів. Звичайно, вага почне йти, але подумайте про те, які отруйні речовини буде такий сусід виділяти у ваш організм.

А чого тільки варта операція по зменшенню шлунка, адже вона робиться тільки за суворими медичними показаннями, а не за примхою охочого скинути вагу.

Сумно усвідомлювати, що люди прагнуть зробити з себе супермоделей, забуваючи про свою індивідуальність. Ведення здорового способу життя та дотримання режиму правильного харчування, звичайно, необхідні, але не повинні доходити до абсурду.

 

Відео-цитата про небезпечні дієти:

 


источник

12-09-2013, 06:37
Додав: sofi
Переглядів: 1222
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: