Вхід
» » » Чим корисна глина для обличчя

Чим корисна глина для обличчя

Накладаючи глиняні маски на обличчя, ми рідко замислюємося про те, якими незліченними природними багатствами може поділитися з нами глина! Багато хто з нас навіть не уявляють, що глина для обличчя, крім очисної функції, здатна і живити, і лікувати, а також і відновлювати порушену енергетику хворого органу і організму в цілому. Тому вибираючи  глину  для свого типу шкіри, ми повинні враховувати вплив її хімічного складу не тільки на шкіру обличчя, але і на весь організм. 

glina-dlya-litsaОсновні властивості глини

Активний вплив глинистих часток на людські тканини пов'язано з їх здатністю абсорбувати токсини і отрути, боротися з хвороботворними бактеріями (а значить знімати запалення), покращувати склад крові, активізувати клітинний обмін.

 Як традиційний, екологічно чистий матеріал для косметичних масок, глина демонструє не тільки очисний, а й відбілюючий, тонізуючий і омолоджуючий ефекти. Такі видимі ефекти від використання глини пов'язані з її ионообмінною здатністю, тобто здатністю глинистих часток пов'язувати своїми іонами надлишкові кількості речовин (їх катіони), які і викликають проблеми на поверхні шкіри. Таким чином, ми можемо говорити про високі абсорбційні властивості глини.

glina-dlya-litsaДруге цінна властивість глини - заповнювати відсутнє клітинне харчування. Вже починаючи з віку в 25-30 років клітини організму (і шкіри, звичайно) починають відчувати справжній голод, пов'язаний з недоліком необхідних для нормальної життєдіяльності всіх тканин мікроелементів. У таких умовах починається швидке старіння всього шкірного покриву, і обличчя теж.

Важливо розуміти, що всі ми харчуємося від Землі нашої. Вона дає нам їжу та енергію. А хіба сучасні продукти, навіть вирощені на власній дачі, дають нам все необхідне харчування та енергію, якщо Земля всі свої сили витрачає на відновлення своєї екосистеми??? Тому глина, як реліктове речовина, здатна відновити втрачені зв'язки з енергетикою планети і допомогти нам відновити своє здоров'я і красу, в тому числі шкіри на обличчі. Отже, і рекомендована маска з глини для обличчя від зморшок,  для молодості шкіри.

glina-dlya-litsa

Глина, такий як ми її бачимо, відкриваючи пакетик, сформувалася десятки тисяч років тому. Спочатку це були гірські породи і мінерали: польові шпати, кварци, базальти, граніт, мармур, вапняк та інші. Під впливом процесів вивітрювання (стихії вітру, води, снігу, перепадів температури, морозу та ультрафіолетового випромінювання) ці породи повільно руйнувалися, перетворюючись на пил, і осідали. Зверху намивалися пісок і принесені вітром частинки пилу, пилок рослин, різний органічний матеріал, далі рослини розвивалися і гинули, з часом утворюючи грунт і її поживну частина - гумус.

І глина (як результат руйнування гірських порід) опинилася під товщею органічних сполук - перегнилих рослин, мулу і піску. Захищена верхніми шарами піску і грунту від зовнішніх впливів, глина стала майже стерильним матеріалом з цілим переліком корисних для людини властивостей.

Як слід застосовувати глину в лікувальних цілях - в самих найближчих публікаціях, а зараз зупинимося на механізмі її впливу на шкірні покриви.

glina-dlya-litsa

Глина містить всі мікроелементи та мінеральні солі, яких потребує шкіра: фосфати, азот, залізо, калій, кальцій, кремнезем і багато інших. Глина - 100%-ва природна суміш мінералів в самій дрібній їх фракції, які і відповідають за її колір:

 

Біла глина - каолініт практично в чистому вигляді.

Жовта глина - натрій і його солі, солі сірки (плюс сама сірка), залізо тривалентне.

Блакитна глина - кобальт та його солі, кадмій та його солі;

Зелена глина - мідь і її солі, двовалентне залізо.

Червона глина - високий вміст калію і заліза;

Чорна та темно-коричнева глина - залізо і вуглець.

Коротко наведу властивості глини різного забарвлення для застосування в косметологічних цілях:

Колір глини

Маска з глини для обличчя

(Механізми впливу на шкірні структури)

Біла глина

Відмінно очищає і підсушує шкіру, усуває жирний блиск, звужує пори. Має бактерицидні властивості.

Синя глина

Стимулює регенерацію (відновлення) клітин шкіри, розгладжує зморшки, підвищує пружність шкіри, підтягує овал обличчя.Зміцнює волосяні цибулини, лікує себорею.

Блакитна глина

Містить білу і синю глину і поєднує в собі їх властивості.

Зелена глина

Володіє біостимулюючим ефектом. Контролює діяльність сальних залоз, тим самим звужує пори, тонізує шкіру, покращує кровопостачання шкіри обличчя. Глибоко очищає шкіру. Має сильну протизапальну дію (прекрасний засіб для проблемної шкіри з акне), відмінно знімає набряклість обличчя.

Жовта глина

Знищує хвороботворні бактерії при вугруватой шкірі. Живить шкіру киснем. Багата залізом і калієм, багатьма рідкісними мікроелементами. Показана для втомленою, в'янучої шкіри - повертає їй пружність, розгладжує зморшки. Відмінно пом'якшує шкіру.

Червона глина

Покращує кровопостачання шкіри, завдяки високому вмісту заліза і міді, цинку та ін важливих мікроелементів. Усуває алергічні висипання, нормалізує вироблення шкірного сала. Ефективно бореться з мімічними зморшками, розгладжуючи їх.

Рожева глина

Містить білу і червону глину. Поєднує в собі їх властивості.

Чорна глина

Очищає жирну і проблемну шкіру, покращує внутрішньоклітинний метаболізм. Активно застосовується в боротьбі з целюлітом.

Глина по праву вважається цілющим даром Землі не тільки для збереження краси зовнішньої, а й краси внутрішньої. Глину можна застосовувати не тільки зовнішньо - у вигляді масок, обгортань, ванн і т.п., але і всередину - теж у різних її формах (у порошку, розчині або кульками у вигляді капсул). Але про це - в наступних публікаціях. 

Настільки ефективне для жіночої краси засіб догляду, як глина, буде досліджена нами в самих докладних деталях. Ми повинні знати більше!

Боріться зі старінням усвідомлено!

12-02-2014, 18:49
Додав: sofi
Переглядів: 1244
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: