Вхід
» » » Правильний догляд за нарощеним волоссям

Правильний догляд за нарощеним волоссям

Мрієте про довге і густе волосся? Сьогодні практично будь-яка жінка може в короткий термін наростити розкішну шевелюру і перетворитися зовні. Нарощування волосся - досить популярна і поширена процедура в наш час. Але не слід забувати, що довге волосся - не тільки краса, а й щоденний ретельний догляд, що вимагає суворого дотримання цілого переліку правил.

Важливо пам'ятати, що нарощене волосся необхідно завжди тримати в чистоті. З цієї причини завжди слід мити голову після спортивних занять, плавання, важких фізичних або запорошених робіт. 

При догляді за нарощеним волоссям необхідно використовувати спеціалізовані шампуні, кондиціонери, маски, призначені для нарощеного волосся - краще вибирати засоби, які порекомендував майстер, який проводив нарощування. 

Як правильно мити нарощене волосся

1. Перед миттям волосся важливо добре розчесати, щоб воно не заплутувалося сильно і не збивалося під час гігієнічної процедури. 
2. Мити голову оптимальніше всього під душем, так вода стікатиме вздовж волосся, не спутуючи їх. Не слід нахилятися або закидати голову назад (ось чому в ванній або в тазику  мити голову вкрай небажано), щоб не отримати копицю заплутаного волосся. В домашніх умовах розчесати поплутані нарощене волосся, не пошкодивши при цьому кріплення, практично неможливо.
3. Для миття використовуйте шампунь з нейтральним рівнем pH. Пам'ятайте, що шампуні для сухого волосся можуть пошкодити нарощену зачіску, тому їх не слід застосовувати. Кондиціонер і маску можна наносити тільки по довжині волосся, не торкаючись капсул.
 
 
4. Втираючи шампунь у волосся, не проявляйте великої ретельності, щоб уникнути ризику пошкодити кріпильні капсули і заплутати волосся. Наносьте шампунь «намазуючими» рухами по всій довжині в напрямку зверху вниз. Занадто густий шампунь і бальзам рекомендується попередньо розвести в невеликій кількості води. Всі засоби для миття та догляду волосся змивайте майже відразу ж, через 1-2 хвилини після нанесення.
5. Інтенсивне витирання мокрої шевелюри негативно впливає на саме волосся, і на капсули, якими воно закріплене. Щоб прибрати воду з волосся, слід акуратно проводити по ньому рушником, щоб він поглинав вологу, як промокашка. Не тріть і не закручуйте волосся, витираючи його рушником.
6. Розчісування вологого волосся шкодить не тільки нарощеному волоссю, але і вашому власному. Справа в тому, що мокре волосся створює додатковий опір для гребінця і доводиться прикладати більше зусилля. Сушити волосся бажано природним шляхом, хоча нарощене волосся сохне довше, ніж звичайне. Починайте розчісувати волосся, коли воно досить просохне або в крайньому випадку спочатку злегка просушіть його феном. 
 

 
7. Важливе правило правильного догляду за нарощеним волоссям - не лягайте спати з мокрою головою. За час сну волосся заплутається настільки, що самостійно розплутати його буде практично неможливо. Навіть у майстра така процедура може викликати труднощі, і провести її, не пошкодивши нарощену зачіску, буде вкрай складно. Якщо у вас виникла потреба лягти спати з мокрою головою, заплетіть волосся в не надто тугу косу.
 
 

Як правильно розчісувати нарощене волосся 

Волосся перед розчісуванням важливо просушити, а гребінець підібрати з широкими і м'якими зубчиками. Категорично забороняється використовувати гребінець з кульками на зубчиках, щоб не чіпляти кріпильні капсули.
 
Нарощене волосся починаємо розчісувати з кінчиків, збираючи їх у хвіст вільною рукою. Поступово піднімаючись вгору, необхідно розчесати і коріння, звертаючи особливу увагу на те, щоб не плуталися місця кріплення волосся. Розчісувати нарощене волосся потрібно не менше трьох разів на день.
 
Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями на предмет дбайливого догляду за нарощеним волоссям. Не відкладайте це питання «на потім», адже чим обережніше ви будете поводитися з нарощеною шевелюрою, тим довше вона вам прослужить!
4-10-2014, 00:45
Додав: sofi
Переглядів: 738
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: