Вхід
» » » Як відучитися гризти нігті: позбутися шкідливої ​​звички

Як відучитися гризти нігті: позбутися шкідливої ​​звички

Шкідлива звичка гризти нігті - це те, від чого обов'язково потрібно позбавлятися. Така звичка - це не тільки не естетична, але шкідлива і непрактична. Як бути, коли ця звичка невблаганно переслідує тебе? Відповідь одна: «Позбавлятися». Про те, як кинути гризти нігті, ми розповімо тобі в даній статті.

Як відучитися гризти нігті: позбутися шкідливої ​​звички

Причини появи звички гризти нігті

Як відучитися гризти нігті: позбутися шкідливої ​​звички

Якщо ти постійно гризеш нігті, то тобі обов'язково необхідно звернути увагу на моменти, коли це відбувається. Усунувши причини, які провокують тебе на цю звичку, ти можеш позбутися цієї «напасті» без особливих зусиль.

Найбільш поширеними причинами появи цієї звички є:

 • Стреси. Коли людина перебуває в стресовій ситуації, їй необхідно якось «взяти себе в руки». Як не дивно це звучить, але шкідливі звички допомагають заспокоїтися, хоча не є хорошим варіантом зняття стресу.
 • Страх . Відчуття страху, випробовуване під час іспитів, перед походом до лікаря чи ще в якійсь ситуації невизначеності, може довести людину до некерованого стану. У такому стані людина неусвідомлено куйовдить волосся, ходить з боку в бік, гризе нігті тощо.
 • Зосередженість. У момент, коли людина зосереджена, вона може гризти нігті, ручку, олівець. Це допомагає сконцентруватися на вирішенні поставленого завдання.
 • Спадковість. Згідно теорії, звичка гризти нігті може передаватися у спадок. Але, думаю, справа стосується не генів, а наявності такої звички у самого батька. Діти вчаться від старших - закономірність.
 • Нездорові нігті. Деякі особи гризуть нігті тільки з тієї причини, що під рукою немає спеціального предмета для їх обробки (ножиць, пилочки, кусачок). Якщо нігті ламкі, то можуть доставляти дискомфорт, чіпляючись за одяг, волосся, тому людина відгризає всі задирки і «уламки», щоб вони його не дратували і не завдавали дискомфорту.

Отже, поспостерігай за собою, зверни увагу на те, як часто ти гризеш нігті, і що є причиною? З'ясувавши причину, задумайся і постарайся надалі не гризти нігті в подібних ситуаціях. Для початку просто замінити цю звичку на якусь іншу, менш шкідливу, а потім «викорени» і її.

Якщо ця звичка тебе не залишає, тоді спробуй наступні методи позбавлення від неї, про які можна прочитати нижче.

Методи боротьби з шкідливою звичкою

Як відучитися гризти нігті: позбутися шкідливої ​​звички

Для позбавлення від звички постійно тягнути руки до рота, щоб покусати черговий ніготь, є чимало перевірених способів.

 1. Гризти нігті небезпечно. Під нігтями скупчуються всілякі бактерії і паразитарні мікроорганізми . Перш ніж в черговий раз відгризти шматочок нігтя, згадай про це (ти ж не миєш руки постійно). Якщо ти розумієш про шкоду, яку може нанести тобі дана звичка, то ця причина (бактерії під нігтями) - вагомий аргумент, щоб не слідувати своїм шкідливим бажанням.
 2. Метод самонавіювання. Навій собі, що відгризши частину нігтя, ти можеш захворіти і згадуй про це при кожному бажанні потягнути руку до рота.
 3. Постійно стеж за манікюром (або зрізай нігті під корінь). Якщо ти візьмеш собі за правило - доглядати за своїми руками, тримаючи манікюр в порядку, обробляючи нігті по мірі появи якихось недоліків (задирок, відшарувань ...), тоді тобі буде шкода їх гризти.
 4. Нарощені нігті. Красиві, і головне, дорогі нарощені нігті, можуть стати вагомим аргументом відбити бажання їх погризти.
 5. Допомога близьких людей. Чим тобі можуть допомогти твої рідні (близькі люди)? Можуть.  Попроси їм робити тобі зауваження при кожній твоїй спробі гризти нігті. Ці зауваження можуть бути на словах, а можуть із застосуванням «фізичної сили» (поплескуванням по руках). Багатьом цей спосіб допоміг. Просто сама ти не завжди помічаєш цю звичку, а при постійному нагадуванні стане смішно, прикро і соромно.
 6. Спосіб «несмачні нігті». Помастіть нігті чимось неприємним для вас (гірчиця, перець ...). Кілька неприємних спроб спробувати ніготь на зуб - і проблеми як не було.
 7. Усунення причин, які викликають бажання погризти нігті:
 • Причина гризти нігті - зосередженість, тоді тримай про запас щось таке, що можна погризти: сушку, сухарик, зубочистку, дитячий прорізувач - що завгодно, тільки не нігті.
 • Якщо ти нервуєш, займися медитацією, аутотренінгом, піди до психолога - постарайся позбутися зайвого психоемоційного перенапруження.
 • Якщо у тебе зламався ніготь, або з'явилася задирка, тоді у тебе завжди повинні бути з собою інструменти для їх обробки. Але цим інструментом не повинні бути твої зуби.

Ось 7 способів того, як можна позбутися від шкідливої ??звички погризти нігті. Спробувавши їх, один точно повинен відучити тебе від цієї «напасті».

Нехай твої нігті будуть завжди красиві, доглянуті і цілі!

11-02-2014, 16:22
Додав: sofi
Переглядів: 1745
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: