Вхід
» » » Як вибрати зубну пасту?

Як вибрати зубну пасту?

Як вибрати зубну пасту?

 

Всі чудово знають, що про зуби треба дбати. Незважаючи на велику кількість представлених у магазинах коштів  для чищення зубів, зробити усвідомлений вибір деколи буває дуже складно і відповідь на питання «Як вибрати зубну пасту?» знають не всі. Саме про це я вам сьогодні і хочу розповісти.

Зубна паста-це не просто засіб гігієни - це лікарська форма, завдання якої в профілактиці і лікуванні органів порожнини рота.

Якщо розглядати гігієнічні зубні пасти, призначення яких тільки в чищенні зубів від нальоту і надання диханню приємного запаху, то вони рекомендовані тільки людям зі здоровими зубами. Якщо ж є які-небудь проблеми, то в таких випадках застосовують лікувально-профілактичні пасти. Їх можна поділити на кілька груп:

  • сімейні пасти;
  • терапевтичні пасти;
  • відбілюючі пасти.

сімейні пасти

 

Сімейні пасти

Активна речовина фтор, призначені для використання та профілактики для всіх членів сім'ї, крім дітей у віці до 7 років. Для малюків існують спеціалізовані пасти, в яких знижений вміст фториду і також вони мають більш низьку абразивність. Дітям категорично не рекомендовано чистити зуби відбілюючими пастами і пастами з сильними діючими речовинами.

Терапевтичні пасти

В них міститься ті чи інші лікарські речовини спрямовані на боротьбу з тим чи іншим недугом. Такі пасти можна використовувати тільки після консультації стоматолога. До лікувальних паст можна віднести протизапальні, пасти перешкоджають появі нальоту і зубного каменю, відбілюючі пасти, пасти для чутливих зубів і т. д. Важливо пам'ятати, що при користуванні лікувальної пасти її необхідно чергувати, наприклад, вранці протизапальну, ввечері проти карієсу. Крім того, пасти необхідно заміняти на інші.

Читай також: Як відбілити зуби в домашніх умовах?

Відбілюючі пасти 

відбілюючі пасти

 

 

Вони містять бікарбонат натрію або соду, яка володіє вираженою абразивною дією. Тому якщо зуби володіють підвищеною чутливістю, таких паст варто уникати. До того ж, при використанні відбілюючих паст кардинально змінити колір емалі не вийде - це може зробити тільки стоматолог.

Зверніть увагу: користуватися відбілюючими пастами постійно не можна з-за високого ризику пошкодження емалі. Стоматологи радять застосовувати їх не частіше двох разів на тиждень.

Також існують гелі для чищення зубів. Незважаючи на хороші пінні якості і приємний запах вони можуть використовуватися тільки в комплексі із зубною пастою, так як призначені для закріплення ефекту від зубної пасти. Також варто пам'ятати, що при купівлі зубної пасти необхідно уважно читати склад зубної пасти.

15-01-2015, 18:12
Додав: sofi
Переглядів: 173
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: