Вхід
» » Скільки разів на тиждень рекомендують займатися сексом?

Скільки разів на тиждень рекомендують займатися сексом?

Секс корисний для здоров'я! Ця загальна фраза могла б викликати скептичні посмішки, якби не цілий ряд наукових доказів. Проте ні в одному раніше проведеному дослідженні не було окреслено конкретну кількість - скільки разів на тиждень треба займатися сексом, щоб він дійсно приносив не тільки задоволення, а й ... практичну користь для здоров'я?

Виявляється, відповідь на це питання залежить від цілей, які ви переслідуєте ... Про те, що  секс - хороший спосіб позбутися від зайвих кілограм із задоволенням відомо. Але не варто використовувати свого партнера як тренажер ... Вчені впевнені, що  для поступового зниження ваги (або його контролю - стабілізації), достатньо одного «підходу» в тиждень.

Скільки разів на тиждень рекомендують займатися сексом?


Найбільш актуальним в зимову пору року, коли поширення простудних захворювань досягає максимуму, стане дворазовий режим заняття сексом . Саме в цьому випадку в організмі виробляється достатня для профілактики застуди та грипу кількість імуноглобуліну - білка,  що зміцнює імунну систему. 

А ось  для захисту серцево-судинної системи  двох разів недостатньо. Щоб стабілізувати серцевий ритм, нормалізувати тиск і знизити ризик інфаркту та інсульту, сексом треба займатися три рази в тиждень

Чотири дні «задоволення» необхідно тим, хто має проблеми зі шкірою. При такому сексуальному режимі в організмі стабілізується рівень гормону росту, який робить саме безпосередній вплив на стан шкіри, покращуючи регенерацію клітин і запобігаючи розвитку  шкірних захворювань .

Чим більше сексу, тим краще!  Оптимістичний погляд, чи не так? Саме оптимісти для підтримки свого статусу повинні займатися сексом не менше п'яти разів  на тиждень. У цьому випадку нагородою стане ще й розвиток креативного мислення і енергетичний підйом.


Як не дивно, але інтелектуали повинні займатися сексом ще частіше, ніж оптимісти - шість разівАдже шестиразове заняття стимулюють роботу  головного мозку , поліпшуючи всі його функції. 

Що ж до щоденних занять сексом, то це можна назвати оптимальним варіантом для людей, бажаючих зміцнити нервову систему. Поліпшення настрою , стабілізація гормонального фону і нормалізація роботи всіх органів і систем організму - результат семиразової занять сексом. 

На жаль, вчені не вважали за потрібне уточнити,  до чого призводять заняття сексом по кілька разів на деньАле, судячи з усього, нічого поганого не трапиться. Головне - прислухатися до потреб свого організму ...

26-08-2013, 14:10
Додав: sofi
Переглядів: 4769
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: