Вхід
» » Секс під час вагітності - можна чи ні

Секс під час вагітності - можна чи ні

Вас цікавить: чи можна займатися сексом під час такого прекрасного положення, як вагітність? Давайте ретельно розберемося в такому поширеному питанні. Справа в тому, що секс під час вагітності представниками медицини не заборонений, хоча є деякі нюанси. 

Варто знати, що деякі медики впевнено стверджують, що секс під час вагітності  приносить задоволення не тільки парі, але і дитині зокрема.

Під час такого приємного заняття в кров жінки надходить особливий гормон, який позитивно впливає на плід, а також на його батьків.  Секс під час вагітності  підсилює кровообіг, внаслідок чого плід отримує значно більше кисню, а також інших поживних елементів.

Секс під час вагітності - можна чи ні

Для безлічі подружніх пар утримання від сексу під час дев'яти місяців вагітності є справжнім покаранням, адже в такий час жінка повинна відчувати щастя і бажаність. Саме тому, щоб  секс під час вагітності був справжнім задоволенням, необхідно щоб між подружжям все було чисто, а також відверто.  

Секс під час вагітності - можна чи ні

Насамперед, потрібно використовувати презервативи, адже під час такого процесу можна занести ту чи іншу інфекцію. Більше того, потрібно пам'ятати про пози, адже деякі не рекомендується використовувати. Для цього слід звернутися до фахівця і обговорити з ним таке питання. Пози необхідно підібрати такі, щоб жінка могла легко дихати і відчувати себе зручно. Крім того, поза, яку ви оберете, не повинна приносити больових відчуттів, які нашкодять дитині.  

Секс під час вагітності - можна чи ні

Є багато тверджень про те, що  секс під час вагітності спровокує викидень, але це зовсім не так. Така ситуація може скластися тільки через інфекцію або спадковості.  Секс на досить пізніх термінах може викликати родову діяльність.

Саме тому, не варто робити поспішних висновків і позбавляти себе задоволення. Тільки в такому випадку вагітність буде для вас незабутнім часом очікування свого малюка, а також часом ніжності, любові і ласки.

3-09-2013, 10:30
Додав: eva
Переглядів: 1150
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: