Вхід
» » Скільки відсотків жиру міститься в тілі? Відповіді на запитання

Скільки відсотків жиру міститься в тілі? Відповіді на запитання

Питання про те, скільки жиру міститься в тілі людини, сьогодні ставлять досить часто. Сьогодні це перетворилося навіть у певну моду - обчислювати склад тіла, щоб знати, яка частина жиру знаходиться у внутрішніх органах, в підшкірному шарі, скільки води в організмі, а скільки активної маси і т.д.

 

Найчастіші питання про відсотковий вміст жиру в людині

ПитанняЯкщо індекс маси тіла в нормі, а відсоток жиру високий, що це може означати?

ВідповідьТаке буває досить часто. У цьому випадку людина відчуває рихлість свого тіла, при цьому вага нормальна, а жир присутній. Для усунення проблеми слід наростити м'язи і збалансувати харчування. Особливу увагу слід приділити пропорційному співвідношенню жирів, білків і вуглеводів, змінити наявні фізичні навантаження. Можливо, варто почати займатися більш активним видом спорту або додати силові заняття для проблемних зон.

ПитанняЯк змінити ситуацію, коли при нормальному верху, нижня частина тіла «важкувата», при цьому м'язова маса і відсоток жиру в межах норми.

ВідповідьВарто збільшити верхню частину тіла. Для цього варто підкачати м'язи, а для нижньої частини ввести комплекс вправ на розтяжку. Худнути не варто, це тільки зіпсує фігуру.

ПитанняПідрахувавши відсоток жиру в тілі, вийшло 29% + -1%, чи можна дізнатися більш точно % співвідношення жиру?

ВідповідьЯкщо показник менше 29%, то можна сміливо віднімати половину або й цілий відсоток з цієї цифри. Це буде вашим бонусом. При результаті більше 29%, половина або один відсоток обов'язково додаються. За особливостями цього статистичного методу, чим більше відхилення від 29%, тим більший потрібно віднімати або додавати відсоток жиру в тілі.

ПитанняПідрахунки жиру проводилися в різних місцях. Результати відрізняються на 2%. Чи може таке бути?

ВідповідьУ кожного методу є свої похибки. У статистичного методу є свої допустимі межі похибки. Якщо відсоток жиру в конкретному випадку менше, ніж показник середньостатистичний, то це просто чудово. Варто взяти до уваги і те, що могли бути зроблені неточні виміри об'ємів тіла, необхідно врахувати і похибку вагів.

18-06-2014, 00:34
Додав: sofi
Переглядів: 714
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: