Вхід
» » Фітнес: вибір за типом фігури

Фітнес: вибір за типом фігури

Фітнес по типу фігури допоможе зробити Ваше тіло більш досконалим, наблизить до Вашого ідеалу. При будь-яких спробах скинути вагу просто необхідно враховувати особливості своєї фігури. В залежності від неї потрібно підбирати вправи для певної групи м'язів. Давайте розберемося, що саме підійде Вам.

Можна визначити і візуально, але краще все ж підійти до вибору професійно.

Існує спеціальний тест, за допомогою якого Ви зможете визначити, до якого з трьох основних типів відноситься Ваша фігура. Основними вважаються типи «О», «А» і «X».

 

Ось цей тест:

Розділіть обхват талії на обхват стегон.

Якщо у Вас вийшло число від 1 до 0,75 - у Вас фігура типу «О»,

від 0,75 до 0,65 - у Вас фігура типу «X»,

менше 0,65 - у Вас фігура типу «А».

Виділяють ще типи фігури «Н», «I» і «Т», але їх легко «впізнати» і без обчислень.

 ФІГУРА ТИПУ «О»

Фітнес: вибір за типом фігури

Для фігури типу «О» характерні широкі плечі і таз і повна відсутність талії. Без фізичних навантажень при фігурі типу «О» не схуднути.

Починати тренування треба з аеробних вправ - нехай спочатку це буде ходьба пішки протягом 20-30 хвилин 3 рази в тиждень. Далі постарайтеся збільшити тривалість ходьби до 45 хвилин 4-5 разів на тиждень.

Коли відчуєте, що легко справляєтеся з ходьбою, почніть заняття з обтяженнями, при цьому вправи з обтяженнями чергуйте з п'ятихвилинками на кардіотренажерах.

  ФІГУРА ТИПУ «А»

Фітнес: вибір за типом фігури

Фігуру типу «А» характеризують вузькі плечі і широкі стегна. І жирові відкладення в області стегон є головною проблемою, позбутися від них дуже складно, але можна.

Основне завдання фізичних тренувань при фігурі «А» - розширити плечі і верх спини, щоб візуально зрівноважити широкі стегна.

Таким жінкам ідеально підійдуть вправи з гантелями: чим більша м'язова маса, тим інтенсивніший метаболізм і тим швидше будуть згоряти відкладення жиру на сідницях і стегнах.

Найважливіша частина фітнес-програми - вправи для сідниць і задньої поверхні стегна. Силові тренування рекомендується проводити не менше 3 разів на тиждень.

ФІГУРА ТИПУ «Т»

Фітнес: вибір за типом фігури

Фігура типу «Т» відноситься до чоловічого типу, для неї характерні широкі плечі, вузький таз і широка спина. Жир у даному випадку утворюється на плечах, грудях, животі, боках.

Під час тренувань головне завдання - зробити верхню частину тіла більш витонченою і надати форму сідницям і стегнам.

Жінкам з таким типом фігури рекомендується техніка трисетів: три різні вправи для одного і того ж м'яза, виконані поспіль, без відпочинку і зупинок.

Добре спалюють жир вправи з невеликою і середньою вагою, що виконуються у багатоповторному режимі з високою інтенсивністю. Обов'язково слід приділити увагу м'язам пресу.

ФІГУРА ТИПУ «I»

Фітнес: вибір за типом фігури

Фігура типу «I» зовні хлоп'яча: тонкі кістки, довгі кінцівки, вузькі плечі й таз, маленькі груди. Жиру зазвичай мало, м'язова маса теж невелика, зате швидкий обмін речовин.

Жінки з фігурою типу «I» зазвичай незадоволені занадто худими ногами і відсутністю округлих форм. Вирішити цю проблему здатні силові фізичні навантаження, що збільшують м'язи.

При даному типі фігури займатися слід з відчутною вагою, роблячи невелику кількість повторів в повільному темпі. Інтенсивні аеробні тренування не рекомендуються, зате дуже корисний басейн. Але плавати потрібно не менше 40-45 хвилин.

ФІГУРА ТИПУ «X»

Фітнес: вибір за типом фігури

Фігура типу «X» нагадує пісочний годинник і, без сумніву, є ідеальною фігурою. Таку фігуру характеризують плечі і стегна однієї ширини, тонка талія, витончені руки і щиколотки.

Цей подарунок природи потрібно вміти зберегти, так як з віком «X» може перетворитися в «А», так як без фізичного навантаження стегна повніють, талія розпливається, а плечі втрачають форму.

Жінкам з фігурою типу «X» підійдуть будь-які види фітнесу, заняття з гантелями допоможуть краще зберегти фігуру, ніж аеробні вправи. У будь-якому випадку, обов'язкові силові тренування хоча б два рази в тиждень.

ФІГУРА ТИПУ «Н»

Фітнес: вибір за типом фігури

При фігурі типу «Н» плечі, талія і таз приблизно однакової ширини, а жир в основному відкладається на животі і ногах.

Такі жінки швидко втягуються у режим тренувань і швидко отримують результати. Мета тренувань при такій фігурі - сформувати талію, тому кожне тренування повинно включати вправи для пресу, але вони повинні бути різноманітними.

При фігурі типу «Н» корисні аеробні навантаження відразу після силового тренування, так як саме в цьому випадку організм ефективніше використовує жир.

11-01-2015, 13:54
Додав: sofi
Переглядів: 1108
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: