Вхід
» » Скільки часу потрібно крутити обруч, щоб прибрати живіт

Скільки часу потрібно крутити обруч, щоб прибрати живіт

Багато жінок хотіли б схуднути «прицільно» - прибрати боки і живіт, підкресливши цим талію. Найефективніший спосіб для цього, до того ж чудово відповідний для самостійного використання - це обруч або хула-хуп. Всього за місяць використання обруча ви зможете позбутися від 4-7 сантиметрів на талії і значно зменшити живіт.

Потрібно зауважити, що вкрай не рекомендується починати тренування з обручем і при цьому сідати на жорстку дієту - це може призвести до того, що ваша фігура схудне непропорційно. Звичайно, розумні обмеження в харчуванні необхідні, але буде цілком достатньо дотримуватися загальних принципів здорового харчування.

У тренуваннях дуже важлива регулярність. При використанні обруча ви будете не тільки спалювати жир в області талії і живота, але й зможете зміцнити м'язи.

Скинуті за допомогою обруча зайві кілограми більше не повернуться до вас, якщо ви не дотримуєтеся жорсткої дієти.

Результатом постійних занять з обручем є не тільки скинуті кілограми, а й поліпшення кровообігу внаслідок регулярного масажу живота, сідниць, стегон, спини. Обруч здатний впливати на безліч біологічно активних точок, покращуючи тим самим циркуляцію лімфи і виступаючи як ефективний засіб проти целюліту. Крім того, заняття з обручем поліпшать роботу вашого кишечника.

Також обруч не тільки допоможе вам схуднути, але й підтягне обвислу шкіру, зробивши її гладкою і пружною.

Скільки часу потрібно крутити обруч, щоб прибрати живіт?

  • Займайтеся 1-2 рази на день підходами від 10 до 15 хвилин в добре провітреному приміщенні. Поступово час тренування можна збільшити від 20 до 30 хвилин.
  • Обважений масажний обруч діє на надлишки жиру на талії не гірше дієти.
  • По черзі займайтеся з кожною групою м'язів (спини, стегон, сідниць, живота).
  • Не лякайтеся, якщо спочатку обруч буде залишати на вашому тілі синці - через тиждень вони повністю пройдуть.
  • Займатися з обручем ви можете в будь-якому місці, слухаючи будь-яку музику або дивлячись телевізор.

Протипоказання для занять з важкими і масажними обручами полягають в наступному: не рекомендується літнім людям, а також жінкам під час менструального циклу. Якщо ви страждаєте на захворювання органів черевної порожнини, попередньо проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Отже, схуднути за допомогою обруча зовсім не так складно. Результат від тренувань з обручем помітний не відразу - але вже через місяць ви побачите помітні зрушення, якщо будете правильно харчуватися і регулярно крутити обруч.

Дотримуйтеся рекомендацій з нашої статті і в один прекрасний день ви з повним правом зможете сказати - "Я крутила обруч і схудла!".

10-09-2013, 10:37
Додав: sofi
Переглядів: 6106
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: