Вхід
» » Як зробити макіяж в стилі ретро?

Як зробити макіяж в стилі ретро?

Макіяж в стилі ретро - це пікантно, яскраво і модно. Вінтажний макіяж накладають, збираючись на вечірку або на власне весілля. Доречний макіяж в стилі ретро для романтичного образу дівчини, що відправляється на міську прогулянку, однак, при бажанні, акуратний вінтажний мейк-ап можна зробити і як денний, збираючись на роботу або навчання.

Особливість макіяжу в стилі 20-30-х років і середини минулого століття - максимальний акцент на очах, проте способи виділення очей на початку століття і в його середині були різними. Саме на цих двох періодах минулого століття ми і зупинимося.

Макіяж в стилі ретро: 20-30-ті роки

Основні риси макіяжу 20-30 років: ідеальна бліда шкіра з яскравим рум'янцем, величезні очі, тонкі брови і маленький рот. Анжеліна Джолі зі своїми знаменитими губами залишилася б в 20-30-ті роки аутсайдером. В той час рот ідеальної жінки був маленьким і акуратним, а губки складені бантиком.

Загальне враження має бути таким: лялькове обличчя з величезними очима і маленьким ротом.

вінтажний макіяж

Отже, щоб зробити макіяж в стилі ретро 20-30-х років, потрібно добре очистити шкіру і нанести дуже світлий тональний засіб. Мета - домогтися благородної блідості обличчя. На вилиці необхідно нанести персикові або червонуваті рум'яна. Найскладніше і найважливіше - це, звичайно, макіяж очей. Їх потрібно зробити великими і виразними.

Знаменитий макіяж Smoky Eyes з'явився саме тоді, в 20-ті роки. Його накладали актрисам кіно, так як фільми були тільки чорно-білими, а тому в кольоровому макіяжі не було сенсу. Жінки почали наслідувати актрисам, використовуючи для макіяжу темні тони. Так увійшов в моду макіяж Смокі Айс.

вінтажний макіяж

Тіні наносилися аж до перенісся. Кордон відтіненої області не розтушовувався, а залишався явним і трішки незграбним. Нижня повіка жирно підводилася чорним олівцем.

вінтажний макіяж

Акцент робився і на віях - вони повинні бути довгими і густими. Необхідно також підчорнити брови, зробивши їх більш тонкими.

Вечірній макіяж в стилі ретро 20-30 років: перший варіант

1. Над зовнішнім кутом ока зробимо кілька штрихів чорним олівцем і проведемо одну лінію на кордоні між рухомим і нерухомим верхнім віком. Чорним олівцем підведемо верхню повіку по лінії росту вій від внутрішнього до зовнішнього кута ока.

макіяж в стилі ретро

2. Заповнимо область рухомого віка, що залишилася, коричневими тінями.

макіяж в стилі ретро

3. Все ретельно розтушуємо, зробивши так, щоб лінії штрихів були розмиті, але на їх місці залишилися більш темні ділянки.

макіяж в стилі ретро

4. Скориставшись дуже темними тінями, прокладемо широку лінію над внутрішнім кутом ока, зробивши її продовженням нашої розтушованого штрихування. Причому прокладемо її кострубатио, як на фото нижче.

макіяж в стилі ретро

5. Густо підведемо нижню повіку товстою лінією за допомогою чорного олівця або підводки.

6. На коричневі тіні можна накласти трохи яскравих тіней - найкраще фіолетових. Це зробить очі трохи світлішими і яскравішими.

7. Підчорнимо брови, густо нафарбуємо або наклеїмо вії і, можливо, приклеїмо або намалюємо мушку. Залишилося тільки накласти червону помаду на губи, надавши їм форму бантика.

макіяж в стилі ретро

Вечірній макіяж в стилі ретро 20-30-х років: другий варіант

1. Підведемо верхню повіку по лінії росту вій чорним або сірим олівцем. Нанесемо на верхню рухому повіку темно-фіолетові тіні і розтушуємо їх разом з нанесеною олівцем лінією. На кордон рухомої верхньої повіки і вище накладемо світліші фіолетові тіні. Підведемо олівцем або підводкою нижню повіку.

макіяж в стилі ретро

2. Вже було сказано, що для макіяжу очей в стилі ретро характерна деяка незграбність. Щоб її домогтися, скористаємося скотчем. Наклеїмо трохи скотчу на обидва кута ока, визначивши тим самим межі нанесення тіней. Після цього нанесемо світлі фіолетові тіні до самих брів.

макіяж в стилі ретро

3. Знімемо скотч і побачимо чіткі межі тіней. Залишилося лише попрацювати над віями і підчорнінні брів.

макіяж в стилі ретро

Макіяж в стилі ретро 20-30-х років: губи

Щоб зробити губи маленькими і надати їм форму сердечка, потрібно покрити їх щільним тональним засобом, щоб рот зливався з шкірою обличчя. Потім олівцем для губ малюються потрібні контури. Обов'язково слід зробити більш вираженою дугу купідона, тобто додати губам так звану форму бантика. Після цього губи всередині кордонів, позначених олівцем, заповнюються червоною або дуже темною, майже коричневою помадою.

губы бантиком

макіяж губ в стилі ретро

Макіяж в стилі ретро середини 20-го століття

У середині 20-го століття макіяж став менш темним і яскравішим. Очі вже не повинні були бути круглими. Переважати стала подовжена, мигдалеподібна форма очей.

макіяж в стилі ретро

Використовувалися тіні всіх кольорів веселки. Тобто обличчя жінки мало бути не фатальним і млосним, а сонячним і життєрадісним.

 

Макіяж в стилі ретро середини 20-го століття: перший варіант

1. Нанесемо досить світлий тональний крем на все обличчя, включаючи повіки.

макіяж в стилі ретро

2. Користуючись рідкою підводкою чорного, сірого або коричневого кольору, намалюємо стрілку, яка буде плавно розширюватися не від внутрішнього кута ока, а від середини віка (приблизно від уявної крапки над зіницею). Стрілка повинна бути жирною і дуже чіткою. Кінець стрілки потрібно вивести за кордон зовнішнього кута ока і підняти, направивши до скронь.

макіяж в стилі ретро

3. Нижню повіку можна трохи затемнити тінями, а потім в зовнішньому куті ока провести невелику лінію підводкою, з'єднавши її з верхньої стрілкою.

4. На верхню повіку над стрілкою нанесемо світлі матові тіні. Лінію брів підкреслимо коричневими тінями. Не забудемо нафарбувати вії. Макіяж очей в стилі ретро середини століття готовий.

макіяж в стилі ретро

Макіяж в стилі ретро середини 20-го століття: другий варіант

Даний варіант не на кожен день, а скоріше для вечірки або вечірньої прогулянки в теплу пору року, так як цей макіяж яскравий і літній. Такий мейк-ап ідеально підійде для створення образу а-ля стиляги.

1. Темним олівцем зробимо стрілку у зовнішнього кута ока. Тільки цього разу зовнішній кінець стрілки не будемо загострювати, як у варіанті вище, а, навпаки, потовщений, додавши кілька легких мазків. Верхню рухому повіку щільно покриємо яскравими тінями в червоно-помаранчевих тонах.

макіяж в стилі ретро

2. Вище червонуватих тіней накладемо яскраві блискучі або переливаються перламутром бежеві, золотисті або жовтуваті тіні. Зовнішній кінець стрілки трохи розтушуємо. Коричневими тінями виділимо брови. Можна нанести на вії один шар туші.

макіяж в стилі ретро

Макіяж в стилі ретро середини 20-го століття: третій варіант

Цей варіант ретро макіяжу очей підійде як для вечора, так і в якості повсякденного.

1. На обличчя нанесемо тональний крем, розрівняємо. Не забудемо покрити тоном і повіки. На рухому верхню повіку нанесемо світлі тіні яскравого кольору - наприклад, блакитні, смарагдові, лавандові і т.п.

макіяж в стилі ретро

2. Гострим чорним олівцем намалюємо товсту стрілку, яка починається від середини повіки і різко розширюється до зовнішнього кута ока. Стрілка повинна бути спрямована до скроні. Важливо, щоб вона була яскравою і чіткою.

макіяж в стилі ретро

макіяж в стилі ретро

3. Підкреслимо брови і нанесемо на вії туш. Нижню повіку в цьому варіанті краще не підводити. Якщо дуже хочеться, її можна злегка затемнити сірими або коричневими тінями.

макіяж в стилі ретро

Макіяж в стилі ретро середини 20-го століття: губи, брови, колір обличчя

макіяж в стилі ретро

Якщо в 20-30-х роках губи красивої жінки повинні були бути вузькими і маленькими, то вже в середині століття в моду увійшли пухкі соковиті губки.

Проте як і раніше актуально було прагнення поглибити купідонову дугу, тобто зробити «губи бантиком». Для цього використовували гримуючий засіб і олівець.

Колір губної помади вибирається залежно від випадку: це може бути червона помада для вечора або помада природного кольору губ для дня.

Вилиці красунь середини століття могли бути лише злегка зворушені персиковими рум'янами, але акценту на цьому не робилося.

Брови більше не вискубували в ниточку, а всього лише домагалися їх акуратності. Бажана форма брів - вигнута, будиночком.

Колір брів - природний, що залежить від кольору волосся.

макіяж в стилі ретро

29-06-2014, 14:56
Додав: sofi
Переглядів: 995
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: