Вхід
» » Як познайомитися з хлопцем В контакті?

Як познайомитися з хлопцем В контакті?

Соціальна мережа В контакті на сьогоднішній день є одним з найбільш відвідуваних сайтів у Росії. До того ж люди не тільки слухають музику, дивляться відео, спілкуються з однокласниками тут, але і заводять зовсім нові знайомства. Наш сайт сьогодні підкаже вам, як можна легко і швидко познайомитися В контакті з тією людиною, яка дуже сильно вам сподобалася.

Головне - почати знайомство

Перше, що необхідно зробити, це почати знайомство. Якщо ви побачили на аватарці надзвичайно красивого хлопця або дівчину, які живуть у вашому місті, потрібно починати діяти. Не думайте, що ця людина коли-небудь знайде вашу аватарку і першою почне знайомство. Ймовірність такого результату дорівнює нулю. Отже, з чого ж почати? Звичайно ж, необхідно відправити повідомлення. 

Яким не повинно бути повідомлення:

1) нудним

2) нав'язливим

3) довгим

4) непристойним

5) безграмотним

6) нецікавим

Від першого повідомлення залежить ваше подальше знайомство. Якщо воно буде таким, як описано вище, тоді не варто чекати продовження спілкування з вподобаною людиною. Як бачите, познайомитися В контакті не завжди так легко, як це здається на перший погляд. Навіть якщо ви виглядаєте на відмінно, у вас правильні риси обличчя, але повідомлення не унікальне і не зацікавлює, то можете забути про бажання познайомитися.

Як дівчині познайомитися В контакті?

Для багатьох дівчат почати знайомство в соціальній мережі набагато складніше, ніж для хлопців. Тут велику роль відіграє культурологічний аспект. Всі вже звикли, що хлопець повинен першим заговорити, придумати якийсь привід, перший взяти номер телефону у дівчини і т.д. Проте варто пам'ятати про те, що інтернет - це трохи інша річ, ніж просто знайомство на вулиці або дискотеці. Тут ти не бачиш хлопця обличчям до обличчя, він не побачить, як ти червонієш або ніяковієш. Все, що потрібно від дівчини, це почати знайомство якимось цікавим способом.

З чого почати повідомлення?

Велика кількість дівчат замислюються над питанням про те, як познайомитися В контакті, з яких слів почати писати повідомлення симпатичному хлопцеві. Давайте розглянемо декілька варіантів, як можна заінтригувати хлопця.

1) Почніть з простої фрази: «Привітик. Як справи?». У цій пропозиції немає нічого особливо унікального, проте вона дає хлопцю зрозуміти, що ви для чогось написали йому. Якщо ви йому сподобаєтеся по аватарці, він тут же напише вам у відповідь як мінімум одне, а то й два повідомлення.

2) Напишіть що-небудь про те, що ви прочитали на його сторінці. Уважно подивіться його захоплення, музику з плей листа, відео. Можливо, там є те, чим захоплюєтеся і ви самі. Можливо, на його сторінці є цікаві історії, фрази або анекдоти, які можна оцінити. Не мовчіть, пишіть що-небудь, дайте зрозуміти, що у вас є певні плани на цю людину.

Познайомитися В контакті - це одне, а от продовжити спілкування і зустрітися в реальності - зовсім інше. Тому спілкуйтеся, дізнавайтеся один одного, якось натякніть на те, що є зустрічі і за межами інтернету, наприклад, кіно, клуби тощо. Але не будьте занадто нав'язливими. Хлопець повинен залишатися хлопцем, і саме він повинен бути ініціатором реальної зустрічі.

Будь кокеткою

Як познайомитися з хлопцем В контакті?

Хлопці люблять, коли з ними заграють. Щоб познайомитися В контакті і мати подальші відносини, необхідно бути жіночною і мати власну родзинку.

Варто уникати якихось грубих виразів, не треба показувати, що ви розумніші, ніж хлопець. Така поведінка ні до чого доброго не приведе. Назвіть свого співрозмовника якимось ніжним ім'ям, зробіть йому комплімент, пограйте з ним. Але в той же час будьте злегка недоступною, це так сильно заводить хлопців.

Зберігай інтригу

Для того, щоб вдало познайомитися В контакті, слід бути дівчиною-загадкою. Не варто викладати всі карти в перших 20 повідомленнях. Не поспішайте розповісти все про себе. Нехай ваше спілкування буде тривалим, дізнавайтесь більше один про одного. Інакше ви станете нецікавою для хлопця після першого дня знайомства.

Як познайомитися з хлопцем В контакті?

Використовуй почуття гумору

Почуття гумору також відіграє важливу роль в питанні про те, як познайомитися В контакті. Хлопці не дуже люблять дівчат, які постійно в депресії, похмурі і не розуміють жартів. Будьте готові завжди підтримати жартівливу розмову з співрозмовником, це дуже подобається хлопцям. Звичайно і тут перестаратися не можна, так як клоуном себе виставляти не варто. Інакше потім ви не будете сприйняті як дівчина.

Завжди пам'ятайте про те, що познайомитися В контакті цілком реально. Головне - вам необхідно поставити перед собою таке завдання, а потім прагнути до його виконання. У даній соціальній мережі існує мільйон можливостей знайти і познайомитися з хорошим, цікавим і симпатичним хлопцем. Все в ваших руках!

Скіпіна Анастасія

6-09-2013, 12:55
Додав: sofi
Переглядів: 7848
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: