Вхід
» » Секрети успішного флірту по смс

Секрети успішного флірту по смс

Флірт робить благотворно впливає не тільки на людей вільних, а й тих, що перебувають у відносинах і шлюбі. Коли пара вже тривалий час разом, їх охоплює буденність і впевненість у тому, що флірт у їхніх стосунках тепер вже ні до чого. Така думка в корені помилкова, оскільки завдяки залицянням, кокетству та іншим елементам флірту, можна внести в згаслі відносини нову іскру і романтику.

Налаштуватися і почати

Звичайно ж, не варто приступати до активних дій під час звичайних побутових ситуацій, а краще це робити грайливо, наприклад, посилаючи смски.

Приступаючи до листування з коханою людиною, потрібно викинути з голови повсякденні проблеми і налаштуватися на романтичний лад. Можна перенести флірт на екран вашого телефону або комп'ютера.

Секрети успішного флірту по смс

Послання коханому

1. Зберігай в листуванні невимушеність, легкість, будь щедрою на компліменти.

2. Використовуй явні натяки і вживай інтригуючі вирази, відправляй фотографії відвертого характеру, щоб розбурхати фантазію коханого.

3. При листуванні краще пристрасть розпалювати поступово. Наприклад, з ранку легке кокетство, а от ближче до вечора можна звести переписку до пристрасних фраз і жарких побажань. При такому підході ваш коханий ввечері буде мчати додому стрімголов.

4. Май на увазі, в кожному своєму посланні очікується відповідь. Не варто завалювати свого коханого потоком повідомлень.

Не впадай у відчай, якщо твій чоловік відразу не відповідає на повідомлення. Адже цілком імовірно, що він просто зайнятий на роботі поточними справами. А якщо він постійно перебуває на виду колег, придумай пароль для слова, яке має на увазі щось відверте. Така гра зацікавить твого чоловіка і не скомпрометує його перед присутніми товаришами по службі.

Не ігноруй флірт, навчися грамотно його використовувати і радій його результатам!

Автор: Анжеліка Кузьміна

Секрети успішного флірту по смс

 

13-09-2013, 03:09
Додав: sofi
Переглядів: 3750
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: