admadvice.com > Стиль життя > Як добре бути стервою!

Як добре бути стервою!


25-08-2013, 10:38.

Що ж такого привабливого в стерві? Незважаючи на тлумачення цього слова, яке говорить про паскудну і брудну поведінку жінок, вони завжди викликали суперечки у чоловіків і заздрість у жіночої половини. Деякі дівчата все роблять для того, щоб стати стервою, інші - їх ненавидять. Одні чоловіки обходять стороною таких дівчат, а інші - мріють оволодіти такою жінкою-стервою. 

Якими якостями повинна володіти стерва, всі, звичайно ж, знають. При проголошенні слова «стерва» у всіх перед очима з'являється образ дуже гарної жінки-хижачки в облягаючій короткій сукні з яскраво-червоною помадою на губах. Її хода неспішна і граціозна, голос спокусливий. Вона перебуває в оточенні чоловіків, і всі погляди прикуті до неї. Коли чоловіки її бачать, у них зникає дар мови, мозок відключається, а гормони починають бурлити. О, так! У всіх з'являється бажання володіти такою жінкою.

Як добре бути стервою! 

Такі жінки знають, на що вони йдуть, приміряючи образ стерви. Яскравий макіяж, відвертий одяг, зачіска - це складові її образу.

Їй приносить задоволення, коли всі пускають слину при одному тільки погляді на її обличчя. І вона вміло користується цим. Їй не вперше грати на почуттях і інстинктах інших. Така поведінка дозволяє їй досягти своєї мети. Слабкий чоловік все зробить для цієї жінки, якщо вона зверне на нього хоча б трішки своєї уваги.

Як добре бути стервою!

Так, чоловіків тішить, що на них звертають увагу такі жінки-вампіри. Але це обман. Ось чому багато хто так їх боїться, бо не раз ставали жертвою дам лайливої поведінки. Деякі навіть встигли скуштувати принади спільного життя з нею і встигли розлучитися.

Ці жінки досить високо оцінюють себе і не дозволять собі спілкування з чоловіками нижче її рівня. Тому не кожен чоловік може дозволити собі стерву, і вибирає для сімейного життя жінку простішу - берегиню домашнього вогнища в халатику. Але з роками, досягнувши високого рівня розвитку, матеріального становища, чоловік захоче більшого і він розуміє, що він може собі дозволити більше і жінку-стерву в тому числі, яка ще більше буде підкреслювати його статус. Але не завжди вибір робиться на краще. Засліплений красою цієї жінки, чоловік може зруйнувати все те, що він роками створював, втратити тих людей, які були для нього надійною опорою протягом усього його життя. Вибір за вами!


повернутися назад