Вхід
» » Водохресні ворожіння

Водохресні ворожіння

водохресні ворожіння

 

Наближається велике православне свято Хрещення. Мені здається, у всіх Хрещення асоціюється з гаданням. Одні джерела говорять нам, що ворожити можна з 18 на 19 січня, інші - що тільки 19 січня, а треті дозволяють нам зануритися в атмосферу виконання бажань і веселощів з Хрещення до самих Святок. Не важливо, скільки можна гадати, що це завжди важливо весело. У цій статті я хочу розповісти вам як ворожити на різдво, хрещення і святки, про сам процес ворожіння, про способи ворожіння і поділитися своїм власним досвідом.

Як ворожити на різдво?

Найбільш популярні наступні ворожіння:

  • Ворожіння на черевику.
  • Ворожіння на воску.
  • Ворожіння на поліні.
  • Ворожіння на чортика.
  • Ворожіння з блюдцем.
  • Ворожіння з коромислом.
  • Ворожіння в лазні.
  • Ворожіння з дзеркалами.

Ми гадали не всіма способами, тому розповім лише про ті, які випробувала на собі.

Ворожіння на черевику

Потрібно кидати черевик з лівої ноги через себе. За напрямом носка визначають, звідки буде суджений. Якщо черевик показує на свою хату, то ворожка в цьому році заміж не вийде.

Ми завжди гадали за допомогою цього способу. Не пам'ятаю, що нам показував валянок, але було весело. Ситуації траплялись різні - то черевик не перелітав через перешкоду, то залишався на ній. Кидали по кілька разів, хоча треба один. Результати нам були не так вже й важливі.

Ворожіння на воску

Необхідно розтопити віск в ложці над полум'ям свічки. Потім різким рухом вилити в таз з водою. За отриманою фігурою судять про майбутнє. З власного досвіду пам'ятаю, що у подруги один раз була квітка і в цьому році вона вийшла заміж. У мене було щось схоже на собаку, до чого це було не знаю.

ворожіння на різдво, як ворожити на різдво

Ворожіння на поліні

Дівчина з закритими очима витягує з дровітні навмання поліно. Кількість сучків визначає кількість дітей в майбутньому. Результатів своїх ворожінь, якщо чесно, не пам'ятаю.

Ворожіння на чортика

Це було одне з улюблених наших ворожінь. Береться великий аркуш паперу, на ньому необхідно намалювати великий круг. По периметру кола написати алфавіт і цифри до 10. Зверху - «так», знизу -"ні". Також необхідно намалювати фігуру передбачуваного чортика (вірніше мордочку), ніжки та хвостик. У центрі кола - пуп. Далі взяти свічку і голку на нитці. Голку нагріваємо на полум'я свічки і ставимо в пуп на малюнку. Всі разом вимовити фразу «Чортик, чортик, прийди». Далі голка повинна почати обертатися. Тепер можна задавати питання. Після ворожіння папір обов'язково спалити.

З особистого досвіду - гадали так завжди, було моторошно і водночас весело. Щось здійснювалося, щось ні. Подрузі одного разу точно сказав вік, в якому вона вийде заміж. Збіглося. У одного співпала назва Вузу, в якому він буде вчитися. Він справді туди вступив, правда через 3 роки.

Ворожіння з блюдцем

 

ворожіння на святки, ворожіння на водохреща

Принцип приблизно той же. Креслимо коло, пишемо цифри, літери, так і немає. Нагріваємо блюдце і викликаємо бажаного співрозмовника. Це може бути дух якої-небудь відомої людини, чортика або навіть родича. Моя мама, наприклад, з колегами по роботі викликали Маяковського. Він матюкався і сварився на них. І відповідав на запитання. Було весело і моторошно. Так само викликали і родича. Він їм відповів, що він у пеклі. Частина інформації, отриманої від них, дійсно збулася.

Ось так ми гадали. А як Ви гадали?

15-01-2015, 18:56
Додав: sofi
Переглядів: 122
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: