Вхід
» » Жіноче здоров'я і жіночність - 7 головних секретів

Жіноче здоров'я і жіночність - 7 головних секретів

Головні складові жіночого здоров'я і жіночності:

 

1. Правильне харчування.

Правильне харчування для жінки - це вживання здорових продуктів: овочів, фруктів, молочної та солодкої їжі. Солодке - не означає жирні торти і шоколад. Можна вживати сухофрукти, банани, мед.

Чому небажано виключати з раціону солодке?

Для жінки важливо мати гарний настрій, почуття задоволення, нормалізувати роботу гормональної системи. А всьому цьому допомагає саме вживання солодощів. Важливо робити це в першій половині дня.

2. Правильний час для сну.Жіноче-ЗДОРОВ'Я-і-zhenstvennost-7-glavnyx-виділеннями

Так влаштовано, що жіночі гормони відтворюються саме в першу половину ночі (до половини першого), в цей час сходить Місяць. Тому спробуйте розподілити свій час так, щоб в 21-00, не пізніше 22-00, ви вже спали. Прокидатися треба раніше шостої години ранку.

І через деякий час ви помітите, що стали набагато спокійнішою. Ви відчуєте внутрішнє умиротворення, настане згода з самою собою. Ви будете більше встигати за такий же проміжок часу, у порівнянні з яким раніше робили набагато менше, а нервували більше.

3. Здоров'я жінки залежить і від середовища проживання.Жіноче-ЗДОРОВ'Я-і-zhenstvennost-7-glavnyx-виділеннями

Так влаштовано, що жінка, яка має можливість багато часу проводити у власному будинку, в оточенні родини, займаючись звичними справами, піклуючись про близьких, відпочиваючи в саду, милуючись посадками в городі, доглядаючи за квітами, слухаючи голоси птахів, стає доброзичливою, здоровою і щасливою.

Особливо, якщо не забуває іноді ходити босоніж, отримуючи енергію від землі, що необхідно, щоб отримувати енергію від природи. Вона сама встановлює собі час, коли і чим їй займатися.

А якщо жінка змушена постійно контактувати з величезною кількістю людей, життєві сили розтринькуються блискавично. Звичайно, є жінки, які читаючи ці рядки, захочуть їх оскаржити, вважаючи, що все відбувається якраз навпаки. Але все це питання часу і масштабу вашого перебування в громадських місцях. Жінки, що випробували на собі принади публічного життя, підтвердять, що перебування в домашній обстановці відновлює їх самопочуття.

4. Жіноче призначення.

Жіноче призначення - приносити у світ красу і турбуватися про близьких і про себе. Енергія жінки завжди повинна спрямовуватися на справи, які приносять їй внутрішню гармонію.

Турбота про близьких повинна бути в радість. Все, що б ви не робили: прання, готування, прибирання - все це робіть з любов'ю, думаючи про те, для кого ви це робите.

І про себе потрібно думати з любов'ю, представляючи себе ніжною, досконалою, пахучою квіткою. Тоді й ваш чоловік буде це відчувати і поспішати додому з радістю і натхненням.

5. Одяг має бути жіночним.Жіноче-ЗДОРОВ'Я-і-zhenstvennost-7-glavnyx-виділеннями

 

Багато суперечок відбувається про те, який одяг корисний для кращого розкриття жіночності. Всі ми давно звикли до зручності носіння брюк. Але якщо підійти з позиції жіночої краси та здоров'я, варто подумати про те, що це напряму залежить від стану жіночої гормональної системи.

Все в організмі має бути збалансовано, енергія повинна приходити до нас вільно. А тому вільні спідниці - найкраще, що може одягнути на себе жінка, яка замислюється про свою жіночність, наповненість, спокій та умиротворення.

6. Робота.

У ставленні до роботи жінкам теж не можна перестаратися. Якщо ви зациклені на своїй кар'єрі, то не дивуйтеся, що незабаром можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям і красою.

Жінка створена для любові: до чоловіка, близьких, дітей, до себе. Жіноча психіка не може довго витримувати відірваності від свого призначення. Починаються зриви, почуття провини перед близькими, напруженість в організмі, порушується гормональна функція.

Життя за «чоловічим типом» не принесло щастя ще жодній жінці, яка стає відірваною від «сімейних цінностей». Тому, не чекаючи затяжної депресії чи більшого, подумайте про те, як облаштувати своє життя, щоб ви могли поєднувати освіту і бізнес з простими жіночими турботами, не обмежуючи саму себе в проявах жіночої природи.

Дозвольте своєму чоловікові проявити себе в ролі захисника, здобувача і опори. Це піде йому тільки на користь. Чоловік, який відчуває, що його люблять, підтримують, від його досягнень залежать його близькі, здатний багато на що. Не стримуйте його починань, дайте йому проявити себе в кращих чоловічих якостях.

7. Розвиток жіночих якостей.Жіноче-ЗДОРОВ'Я-і-zhenstvennost-7-glavnyx-виділеннями

На завершення хочу особливо зупинитися на розвитку жіночих якостей. Якщо, читаючи ці рядки, ви відчули, що з чим-то не згодні, що всі ці слова про жіночу природу не для вас, задумайтеся поки не пізно. Жіноча сила дуже важлива для жіночого щастя.

 

Почніть мислити по-жіночому, одягатися по-жіночому. І пам'ятайте, що чоловікам приємніше бачити поруч із собою тендітну, чуйну, ласкаву і слухняну жінку.

До такої вони прагнуть в думках, заради неї готові згорнути гори. А адже саме про це ви і мрієте?

Почніть змінюватися, і ваше особисте життя не забариться покращитися. Жіноча сутність завжди перемагає, варто тільки повернутися до неї і почати жити розумно, так як призначено нам природою.

26-06-2014, 13:21
Додав: sofi
Переглядів: 698
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: