Вхід
» » Як відмовитися від солодощів?

Як відмовитися від солодощів?

У сьогоднішній статті ми торкнемося теми, яка є вельми болючою для багатьох людей, особливо представниць прекрасної половини людства. Мова піде про вплив солодкого на наш організм. Також ми розглянемо питання про те, за допомогою яких методів і прийомів можна відмовитися від солодкого раз і назавжди.

Для початку варто відзначити, що відмова від солодкого залежить насамперед від бажання самої людини. Тільки в тому випадку, якщо ви до кінця розумієте, як солодке (шоколад, цукерки, тортики, печиво) впливає на нас і не хочете поглиблювати проблеми зі здоров'ям до критичних моментів, цей крок буде успішним.

Чому ми їмо солодке?

Як відмовитися від солодощів?З вами бувало таке, що в одну мить вас охоплює дуже сильне бажання з'їсти щось солодке, при цьому пояснити, чому виникло це бажання ви не можете? Справа в тому, що такі імпульси відтворює наш організм, коли йому не вистачає цукру чи вуглеводів. І ми тут же йдемо і купуємо різні солодощі, щоб вгамувати цю «спрагу».

Але при цьому навіть не замислюємося про те, що задовольнити потреби нашого організму можна і без допомоги шоколаду та інших солодощів. Каші, фрукти, ягоди - містять в собі ті ж вуглеводи і цукор (фруктозу і глюкозу), але при цьому не несуть в собі негативного підтексту.

Також дуже часто ми їмо солодке, коли ми себе погано почуваємо. Депресії, критичні дні у жінок - дуже рідко коли обходяться без шоколаду або інших «позитивних» продуктів. На час негативні відчуття трохи притупляються, але лише на час. Потім вони дають про себе знати з більшою силою. І ми знову їмо солодке, тим самим продовжуючи це порочне коло.

Як солодке впливає на наш організм?

Так в чому ж виявляється негативний вплив шоколаду, цукерок, тортиків та інших ласощів на людський організм? Ось лише короткий перелік «синдрому ласуна»:

  • Проблеми з травленням. У першу чергу, страждає шлунок, а також тонкий кишечник. У кращому випадку у вас будуть спостерігатися раптові спалахи голоду (порушення кислотного балансу), болі в животі, запори. У гіршому ж - виразка шлунка, рак кишечника.
  • Проблеми з шкірою. Не секрет, що шоколад та інші солодощі негативним чином впливають на стан шкіри. Вона стає темнішою (посилюються капіляри), еластичність її знижується (утворення зморшок і складок), розвиваються запальні процеси (шкіра стає більш жирною, що призводить до закупорки порів). Найбільш помітні ці зміни шкіри в районі очей - там вона найбільш тонка. Як наслідок, під очима і навколо них з'являються темні плями, схожі на синці.
  • Зайва вага. Солодощі, зокрема шоколад - висококалорійні продукти. Отже, якщо вживати їх занадто часто, то це обов'язково відобразиться на фігурі. Саме тому, більшість ласунів мають зайву вагу.
  • Зниження активності, деструктивні (руйнуючі) процеси в головному мозку. Науково доведено, що шоколад є певним наркотиком. Його вплив на наш організм схожий на вплив наркотиків: притуплення чутливості нервової системи, звикання, «ломка» при утриманні. Що вже говорити, якщо шоколад впливає на ті ж ділянки мозку, що і героїн з морфіном. Так само, як і наркотики ведуть до руйнування мозку, шоколад робить те ж саме, хіба що з меншою інтенсивністю. Але підсумок то один і той же.


Варто відзначити, що багато людей знають про негативний вплив шоколаду та інших солодощів на наш організм. Але при цьому вони не хочуть відмовлятися від «солодкого життя». Одні пояснюють своє небажання тим, що «одна шоколадка мені не зашкодить», інші твердять про те, що не можуть уже відмовитися від солодкого (залежні).

Але насправді все це - лише «відмазки» і відмовки. Відмовитися від солодкого може кожен. Для цього навіть не потрібно мати понад розвинену силу волі. Досить мати бажання і діяти відповідно до них.

Як відмовитися від солодкого?

Давайте розглянемо декілька простих, але ефективних методів і прийомів, які допоможуть вам відмовитися від солодкого.

Дотримуйтеся режиму харчування і дня. Особливо важливо правильно починати день. Вранці рекомендую їсти цільну зернову кашу (пшенична, гречана, рисова та ін), фрукти, сухофрукти. Такий сніданок максимально наситить ваш організм складними вуглеводами, фруктозою і глюкозою. І у вас протягом дня не виникатиме тяги до солодкого.

Як відмовитися від солодощів?

Приберіть всі солодощі зі свого холодильника, не носіть їх з собою. Бо часом у нас виникає бажання щось поїсти. І найчастіше під рукою виявляється саме солодке. До того ж, на початковій стадії відмови від солодкого вам буде складно. І краще вже в цей період уникати шоколаду, тортиків, цукерок, щоб не «зламатися».

Ведіть активне життя. Чим більше у вашому житті буде позитивних емоцій і менше негативних, то тим менше буде ваша потреба в штучних антидепрессантах, до яких, зокрема, відноситься шоколад. Спілкуйтеся з позитивними людьми, наситьте своє життя різними поїздками, пригодами, дивіться комедії, смійтеся і ніякі солодощі вам не будуть потрібні!

Слідкуйте за своєю фігурою. Кожен день дивіться на себе в дзеркало. Найкращий варіант, використовувати велике дзеркало, в якому проглядається вся ваша фігура. І якщо на вашому тілі з'являться жирові відкладення, то наступного разу перед купівлею «снікерса» ви подумаєте, а чи варто? Особливо цей спосіб ефективний для жінок. Але й чоловіки теж повинні не забувати піклуватися про свою фігуру, адже вона - то не тільки уособлення краси тіла, але і здоров'я!

29-06-2014, 19:48
Додав: sofi
Переглядів: 1774
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: