Вхід
» » Основні симптоми безпліддя у жінок

Основні симптоми безпліддя у жінок

Безпліддя у жінок  - це важкий і дуже неприємний діагноз. Він вважається точним в тому випадку, коли у пари, яка веде регулярне інтимне життя, протягом декількох років не настає вагітність, і при цьому партнери не користуються засобами запобігання.

Існує два типи безпліддя: первинне і вторинне. Безпліддя первинне ще називають абсолютним - в даному випадку народити природним шляхом неможливо, яке б лікування не здійснювалося. Такий тип безпліддя зустрічається дуже рідко і може виникати при вадах розвитку статевих органів, а також, якщо жінка що ніколи раніше не вагітніла. Вторинне безпліддя може виникати у жінок, які раніше вагітніли або через тимчасові проблем в організмі.

Дуже часто безпліддя виникає через гормональні проблем в організмі.

Найчастіше гормональні проблеми виражаються в порушенні менструального циклу - він нерегулярний, виділення рясні або навпаки мізерні.

Проблеми з ендокринною системою можуть виникати у жінок, які мають рясний волосяний покрив на тілі - передпліччя, гомілки, на стегнах.

Одна з найбільш поширених причин безпліддя - це наявність статевих інфекційних захворювань.

Крім того,  безпліддя у жінок  може виникнути коли є такі гінекологічні захворювання як ендометріоз або аденоміоз, а також через важкі захворювання статевої системи. Процес запліднення яйцеклітини може порушувати міома, поліпи усередині матки, зрощення, що є наслідком ранніх абортів.

У наші дні дуже багато чоловіків стикаються з безпліддям, і найчастіше саме вони винні в тому, що жінка не може завагітніти. Якщо ви здорові, а у вашого статевого партнера хоча б один раз в житті були статеві інфекції, у нього є шкідливі звички і зайва вага, то йому обов'язково потрібно відвідати фахівця і зробити спермограмму.

Крім того, вагітність може не наступати з якихось психологічних причин, наприклад, страх не завагітніти або ви не хочете дитини, але хоче ваш партнер.

Також вагітність може не наступати через несумісність статевих партнерів, через що жіночі статеві шляхи не приймають чоловічу сперму, і жіночі антитіла її руйнують.

Сучасна медицина дозволяє вилікувати  безпліддя у жінок , що дає можливість парі народити довгоочікуваного малюка і стати щасливими батьками.

 

 

8-09-2013, 09:42
Додав: sofi
Переглядів: 3557
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: