Вхід
» » Проблеми з зубами під час вагітності і їх рішення

Проблеми з зубами під час вагітності і їх рішення

Догляд за зубами під час вагітності цікавить багатьох майбутніх мам. Адже чули, що в наш час у всьому повно шкідливих речовин, а також про руйнування зубів під час вагітності через нестачу кальцію. Але не все так страшно і головне - дотримання правильної гігієни порожнини рота.

Один з кращих способів профілактики захворювань зубів і хороша гігієна порожнини рота під час вагітності - це, звичайно ж, регулярне чищення зубів. Проводитися воно повинно не тільки щіткою, але і зубною ниткою.

У деяких випадках жінки можуть відчувати нудоту під час вагітності, викликану у них зубною пастою, і це може привести до появи проблем із зубами, якщо вони починають уникати чищення. У таких випадках, щоб запобігти проблемам з зубами під час вагітності, вагітні жінки можуть спробувати користуватися різними зубними пастами або підібрати ту, яка підходить краще за всіх. Догляд за зубами під час вагітності за допомогою зубної пасти, при правильному її використанні (тобто їсти її не варто), не зашкодить дитині.

Проблеми з зубами під час вагітності також можна бути вилікувати, якщо слідувати здоровій дієті зі вживанням продуктів, багатих на вітамін С, вітамін В 12 і кальцій, які допомагають у підтримці доброго здоров'я ясен і зубів. Жінкам, які відчувають зубний біль під час вагітності, слід відвідати стоматолога як можна швидше, тому, що будь-який вид болю або стресу може негативно вплинути на дитину. Вагітність далеко не завжди супроводжується проблемами із зубами, особливо якщо вагітна жінка не споживає занадто багато продуктів з великою кількістю цукру. Продукти, які містять багато цукру, можуть призвести до накопичення зубного каменю і нальоту, а вони вже можуть призвести до появи зубного болю під час вагітності. Через це догляд за зубами під час вагітності так важливий.

Проблем із зубами під час вагітності можна уникнути. Профілактика проблем із зубами під час вагітності має включає у свій щоденний раціон вживання великої кількості цитрусових, таких як манго, апельсини, лимони, а також овочів. Правильне харчування - це також невід'ємна частина догляду за зубами під час вагітності.

4-10-2014, 20:58
Додав: sofi
Переглядів: 314
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: