Вхід
» » Природні засоби для відбілювання зубів

Природні засоби для відбілювання зубів

Безбарвні або пожовклі зуби є загальною проблемою людей у всьому світі. Жовті або безбарвні зуби можуть також бути причиною невпевненості у спілкуванні. Є багато комерційних відбілюваів для зубів, ці продукти легкодоступні в багатьох магазинах.

Однак люди прагнуть уникнути цих продуктів, оскільки вони містять шкідливі хімічні речовини. На щастя, є деякі домашні засоби для відбілювання зубів, які цілком можна використовувати. Нижче наведені деякі з найбільш поширених у природі натуральних засобів для відбілювання зубів:

• Відбілювання зубів сіллю. Кухонна сіль діє як природний відбілювач для зубів і в той же час вважається, що вона володіє антибактеріальними властивостями. Змішати столову ложку солі в склянці води і полоскати рот цим розчином перед чищенням зубів. Можна також змішувати щіпку солі з зубною пастою під час чищення зубів.

• Яблучний оцет для відбілювання зубів. Це антибактеріальний засіб має чимало напрямків у використанні для здоров'я і він також може використовуватися, щоб відновити колір зубів, тобто як домашній засіб для відбілювання зубів. Для очищення зубів слід полоскати ним рот у нерозведеному вигляді.

• Харчова сода для відбілювання зубів. Існує кілька різних способів, якими сода може бути використана для відбілювання зубів. Наприклад, просто нанести невелику кількість харчової соди на зубну щітку і ніжно чистити зуби. Ключовим словом тут є «ніжно», так як таке використання соди далеко не самий делікатний метод відбілювання зубів в домашніх умовах. Можна також змішати соду з іншими перерахованими природними засобами для відбілювання та лікування зубів (сіль, яблучний оцет або перекис водню) для підвищення ефективності відбілювання.

 

Ці домашні засоби для відбілювання зубів цілком безпечні, але тільки якщо вони використовуються правильно. Але варто все ж порадитися з лікарем і отримати дозвіл, перш ніж використовувати будь-який з них. Але враховуючи нинішні ціни на медицину, а особливо на стоматологічні послуги, мало хто буде звертатися до лікаря заради лише консультації з питань дозволу використовувати перераховані вище природні методи відбілювання зубів.

Звичайно, перераховані вище методи відбілювання зубів природними засобами в домашніх умовах не принесуть дуже швидкого результату, але, безсумнівно, допоможуть усунути наліт на емалі, який зробив її темнішою. При цьому слід врахувати, що відбілюючі зубні пасти в магазинах далеко не всі принесуть навіть такий результат. Багато зубних паст з відбілюючим ефектом, не особливо дорогі і названі так, в якості маркетингового ходу. У цьому нескладно переконатися, використовуючи їх.

Але найважливіше - з обережністю ставитися до відбілюючих зубних паст та інших засобів невідомих виробників, які поширюються продавцями мережевого маркетингу. Їх можуть запропонувати продавці за невеликими столиками біля ринків або в інших людних місцях, а також вони часто розносять свої товари "для здоров'я" на підприємствах, в стаціонарних відділеннях лікарень або по домівках. Нерідко використання цих засобів мало негативні наслідки для зубів або порожнини рота, судячи з відгуків людей і мого скромного особистого досвіду.

Прохання поділитися в коментарях відомими Вам методами відбілювання зубів, які допомогли вам, навіть, якщо це були і не домашні засоби для відбілювання зубів, а комерційні. Або навпаки мали негативні наслідки.

4-10-2014, 21:02
Додав: sofi
Переглядів: 702
Рейтинг:
  
.
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
b
i
u
s
|
left
center
right
|
emo
url
leech
color
|
hide
quote
translit
Код:Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код: